Okulary BHP ochronne robocze korekcyjne

W naszym starannie dobranym i różnorodnym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju okulary BHP korekcyjne. Mamy również modele jednocześnie korekcyjne. W tym dziale sklepu wybiorą Państwo spośród okularów, które w części pola widzenia mają umieszczoną część o właściwościach korekcyjnych o różnej wartości zależnie od modelu, co pozwala na dobór zgodny ze swoją wadą wzroku. Przy wyborze należy również pamiętać wymogach i specyfice danego miejsca pracy. Ochrona oczu i twarzy jest bardzo ważna, dlatego nasz sklep BHP przygotował profesjonalną ofertę.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

OKULARY BHP ZAPEWNIAJĄ DOSKONAŁĄ OCHRONĘ

Okulary ochronne korekcyjne stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają zgodnie z przepisami Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty te zapewniają producenci korekcyjnych okularów ochronnych MCR i innych. Wybrane okulary korekcyjne robocze mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać różne normy. Szczegółowe informacje na powyższe tematy znajdują się w poszczególnych opisach produktów, jak i w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

OKULARY KOREKCYJNE RÓŻNEGO RODZAJU

W naszej ofercie znajdują się produkty różne pod względem konstrukcji, właściwości korekcyjnych czy właściwości ochronnych jak np. przeciwodpryskowe korekcyjne okulary ochronne, czy gogle korekcyjne ochronne do pracy na wysokości. U nas zamówisz różnego rodzaju artykuły BHP, w tym również okulary ochronne na okulary. Sprzedawane przez nas produkty spełniają wszystkie wymagane normy.

Nie czekaj i już dziś zamów u nas okulary ochronne z korekcją wzroku!