PROS – Odzież wodoochronna

AJ GROUP PROS to firma produkują odzież chroniącą przed wodą, będąca jednym z światowych liderów tej branży.  Marka ta posiada długoletnią tradycję w projektowaniu i produkcji tego typu odzież. Doświadczenie, reagowanie na potrzeby klientów, produkcja z dbałością o najmniejsze szczegóły, opracowywane technologie materiałów najlepszych do tego typu odzieży sprawia, że produkty z logiem tej marki to wysoka jakość, trwałość, komfort użytkowania oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Wśród szerokiej oferty tej marki znajdują się również produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej znajdujące zastosowanie w wielu branżach między innymi; budownictwo, służby komunalne, służba drogowa, prace porządkowe.

PROS – odzież z tkaniny PLAVITEX

Firma ta ma wieloletnią tradycję w projektowaniu i produkcji odzieży wodoochronnej i wszystkich jej profesjonalnych elementów. Z myślą o bezpieczeństwie, ergonomii i komforcie użytkowania, AJ GROUP opracowuje technologie wytwarzania najlepszych materiałów do wyrobu odzieży znajdującej zastosowanie jako Środki Ochrony Indywidualnej w różnych warunkach:w przemyśle, w otwartym terenie, dla służb komunalnych, a także żegludze morskiej, rybołówstwie i wędkarstwie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty PROS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

PROS – Spodniobuty i wodery

Wśród szerokiego asortymentu produktów tej marki znajduje się wiele modeli przeznaczonych do zabezpieczenia różnych części ciała przed wodą. Są to między innymi i te do ochrony nóg. Jednym z takich produktów w naszym sklepie są wodery strong wykonywane z wytrzymałej gumy Rubber New Generation, która cechuje się tym że nie wymaga konserwacji. Użyty materiał posiada gramaturę 1000 g/m². Posiadają one mocne szwy zgrzewane obustronnie, co zapewnia doskonałą szczelność. Wgrzane  w nie na stałe kalosze zapewniają typ ochrony OB FO E SRC. W ofercie naszego sklepu również Spodniobuty PROS, są to modele o różnych właściwościach ochronnych oraz  produkowane w rozmiarach co pozwala na dobre dopasowanie i zwiększa komfort użytkowania. Jednym z modeli tego typu są spodniobuty MAX S5, wodoochronne i wykonywane Plavitex Heavy Duty o gramaturze 680 g/m². Posiadają one podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Spełniają one wymagania norm EN20345, EN20344. Szczegółowe informacje na temat każdego z modeli znajdują się w ich poszczególnych opisach oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Fartuchy wodochronne - PROS

Odzież marki PROS to również fartuchy zapewniające ochronę ciała przed wodą w czasie wykonywania różnych prac. Są to modele zakładane na szyję i wiązane na wysokości tułowia, co pozwala na bardzo dobre dopasowanie. Produkowane są one w różnych kolorach. W ofercie tej marki poza wyżej opisanymi modelami znajdują się również ubrania kwasoługochronne, płaszcze, kurtki oraz spodnie przeciwdeszczowe.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z odzieżą wodoodporną