ANRO - Znaki ostrzegawcze BHP, PPOŻ oraz ewakuacyjne.

W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości znaki BHP od firmy ANRO. Wykonane z trwałych materiałów, zgodne z przepisami BHP i ppoż. stanowią istotny element wyposażenia wielu miejsc i zakładów pracy. Sprawdź ofertę naszego sklepu, wybierz niezbędne znaki ostrzegawcze BHP, informacyjne tablice BHP lub naklejki BHP.

Jest 136 produktów.

Pokazano 1-60 z 136 pozycji

ANRO — znaki BHP

Sklep BHP Technik oferuje szeroki asortyment produktów wykorzystywanych do poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze artykuły BHP stosowane są w biurach, magazynach, zakładach przemysłowych lub produkcyjnych wielu branż. W tej kategorii proponujemy Ci tablice i oznakowania BHP od jednego z czołowych producentów tego typu wyposażenia. Firma ANRO w branży BHP działa na rynku od 1985 roku i od tego czasu stała się uznanym dostawcą rozwiązań wspierających ochronę zdrowia i życia pracowników. ANRO produkuje znaki ostrzegawcze, informacyjne oraz zakazu i nakazu, które wspierają organizację miejsca pracy w wielu środowiskach. Wykonane przez pracowników ANRO tablice, naklejki oraz piktogramy BHP są niezwykle trwałe, nie blakną i spełniają wszystkie normy.

Do produkcji tego typu artykułów wykorzystano wyłącznie sprawdzone materiały i surowce. Tablice ppoż. oraz pozostałe znaki bezpieczeństwa dostępne w naszym asortymencie wykonane są między innymi z płyty PCV, folii samoprzylepnej, czy płyty foto samoprzylepnej z nadrukiem fotoluminescencyjnym. Dzięki temu wszystkie tabliczki BHP lub instrukcje BHP są czytelne i łatwo dostrzec je nawet z większej odległości. Zgodnie z przepisami prawa ich głównym celem jest informowanie na temat zagrożeń występujących w danym miejscu oraz określania zasad postępowania, które należy przestrzegać w celu uniknięcia niebezpieczeństwa. Ostrzegają pracowników oraz innych użytkowników o potencjalnych zagrożeniach, na przykład o miejscach, gdzie może wystąpić ryzyko poślizgnięcia się, potknięcia, upadku z wysokości, czy też o przestrzeni, gdzie znajdują się substancje niebezpieczne.

Jakie znaki ANRO znajdziesz w sklepie BHP Technik?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najważniejsze znaki ostrzegawcze BHP, informacyjne, uzupełniające, w tym znaki ppoż. Wśród oznaczeń wizualnych klientom proponujemy między innymi:

  • - instrukcje BHP: mycia i dezynfekcji rąk, stanowiskowe, obsługi urządzeń jak piła taśmowa czy frezarka, pierwszej pomocy, postępowania na wypadek pożaru,
  • - naklejki BHP: informujące o mokrej podłodze, delikatnym ładunku, materiałach niebezpiecznych,
  • - znaki bezpieczeństwa: oznaczenia wyjść ewakuacyjnych, drogi pożarowej, terenu prywatnego, a także znaki na drogę wewnętrzną,
  • - tablice BHP: budowlane, z napisami przejście wzbronione, czy wskazujące strefę pracy ciężkiego sprzętu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pracodawca zobowiązany jest do opracowania, a także wykonania odpowiedniego systemu informacji wizualnej. Jego zakres zależy od konkretnego miejsca. U nas znajdziesz wszystkie niezbędne znaki przeciwpożarowe, tablice informujące o pracach drogowych czy renowacji budynków. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, przekaż mu swoje zapotrzebowanie na określoną grupę znaków, a przygotujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw. Asortyment sklepu wyróżnia się nie tylko jakością, ale i konkurencyjnymi cenami.

W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria ochronne, które są niezbędne na wielu stanowiskach pracy. Uznani producenci odzieży roboczej proponują najlepsze obuwie oraz odzież ochronną dla magazynierów, spawaczy, tokarzy, pracowników branży ogrodniczej czy sprzątającej. Sprawdź aktualny asortyment i dobierz produkty niezbędne do bezpiecznego wykonywania obowiązków przez Twoich pracowników.