ANRO - Znaki ostrzegawcze BHP, PPOŻ oraz ewakuacyjne.

ANRO to polska firma poligraficzna w której asortymencie znajdują się produkty związane z poprawą bezpieczeństwa oraz w codziennych sytuacjach. Marka to jest jednym z czołowych polskich producentów oznaczeń bezpieczeństwa oraz systemów informacji wizualnej. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele produktów tej firmy w formie tabliczek i naklejek w różnych formatach produkowanych z godnie z przepisami i normami służące do oznakowań BHP, informacyjnych i PPOŻ.

Tablice PPOŻ

W ofercie naszej firmy znajduj się między innymi tablice i naklejki PPOŻ stosowane do znaczeń dróg pożarowych, elementów infrastruktury przeciwpożarowej w zakładach pracy, w budynkach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, szkołach, hotelach i nie tylko. Przykładem może być znaczek gaśnica stosowany do oznaczeń miejsc w których znajdują się gaśnice, produkowane w formacie 150x150 w wersji naklejki samoprzylepnej w wersji  nadrukiem fotoluminescencyjnym  oraz w formie płyty lub płyty samoprzylepnej z nadrukiem fotoluminescencyjnym. Produkowane zgodnie z normą EN ISO 7010. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych znaków znajdują się w ich szczegółowych opisach, zapoznanie się z nimi ułatwi wybór wersji odpowiednie dla własnego zapotrzebowania zgodnego z wytycznymi i wymogami w docelowym miejscu przeznaczenia.

Jest 77 produktów.

Pokazano 1-60 z 77 pozycji

Znaki BHP i tablice informacyjne

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele modeli oznaczeń w różnych wersjach produkowanych przez firmę ANRO. Są to też te BHP i informacyjne występujące w różnych wymiarach oraz w formach naklejek lub tabliczek. Są to między innymi instrukcje BHP w wymiarach zgodnych z przepisami, zaczynając od podstawowej Instrukcji BHP ogólnej dla wszystkich pracowników poprze te dedykowane dla danych miejsc, urządzeń, czy branż jak np. Instrukcja BHP obsługi drukarek i kserokopiarek czy Instrukcja BHP przy obsłudze frezarek do drewna. Natomiast oznaczenia informacyjne w formie naklejek lub tabliczek w różnych formatach mające charakter informacyjny to w naszym asortymencie  tej marki  to między innymi: BIURO, WYŁĄCZNIK GŁÓWNY, KASA.

Oznaczenia dróg ewakuacyjnych  ANRO

W asortymencie produktów wyżej wymienionej marki w naszym sklepie znajdują się też tabliczki i folie samoprzylepne w różnych wymiarach oraz z różnymi rodzajami nadruków, służące do oznaczania dróg ewakuacyjnych w miejscach w których wymagane jest to przez przepisy. Czyli znajdują one zastosowanie między innymi w budynkach użyteczności publicznej, w budynkach mieszkalnych, w szkołach, w zakładach pracy, w hotelach. Są to między innymi takie znaki jak: kierunek ewakuacji, wyjście ewakuacyjne, miejsce zbiórki do ewakuacji.

Co oznaczają skróty ANRO

W ofercie naszego sklepu płyty oraz folie na których drukowane są oznakowania wyżej marki opisywane są przy pomocy skrótów określających materiał z którego zostały wykonane lub formę nadruku. Przykłady takich skrótów to między innymi:
P – płyta PCV
F – Folia samoprzylepna
PS – płyta foto samoprzylepna z nadrukiem fotoluminescencyjnym
LP-LUX – płyta foto samoprzylepna z nadrukiem fotoluminescencyjnym
PT – płyta twarda PCV z nadrukiem fotoluminescencyjnym
FS – folia samoprzylepna z nadrukiem fotoluminescencyjnym

BHPTECHNIK.PL – sprawdź naszą ofertę produktów ANRO tablice i znaki PPOŻ, BHP i nie tylko .