Rękawice powlekane poliuretanem

Rękawice ochronne powlekane poliuretanem

Oferta sklepu BHPTECHNIK zawiera wiele różnych produktów służących do ochrony dłoni w czasie pracy. Po za kwestią bezpieczeństwa bardzo ważny jest również komfort oraz wygoda dla osoby użytkującej. Ta kategoria naszego sklepu to starannie dobrany asortyment powlekanych poliuretanem rękawic roboczych. Przy wyborze tego typu produktów odpowiednie należy pamiętać o specyfice i wymogach danego miejsca pracy.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice powlekane poliuretanem ochronne BHP

Produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej muszą posiadać w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu poświadczają o certyfikatach i stanowią podstawę dopuszczenia produktu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te wystawiane są przez producentów rękawic powlekanych poliuretanem DRAGON, REIS, OGRIFOX i innych. Różne modele mogą spełniać inne kategorie ŚOI oraz być zgodne z różnymi normami. Szczegółowe informacje na powyższe tematy znajdą Państwo zarówno w poszczególnych opisach produktów, jak i w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Powlekane poliuretanem rękawiczki ochronne

Ze względu na kategorię ochrony możemy w tego typu produktach wyróżnić:

  • Rękawce powlekane poliuretanem kategoria I – które zapewniają podstawowy poziom ochrony i stosowane są w warunkach niskiego ryzyka. Zabezpieczają ręce np. przed otarciem naskórka.

  • Rękawice powlekane poliuretanem kategoria II – to modele zabezpieczające przy pracach których występuje średnie ryzyko uszkodzenia. Zapewniające ochronę dłoni między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed chemikaliami.
  • Rękawice powlekane poliuretanem kategoria III – które stosowane są w miejscach pracy w których występuje wysokie ryzyko uszkodzeń.

Rękawice ochronne manualne - Precyzyjne rękawice robocze

Produkty z tego działu naszego sklepu dzięki swoim właściwością pozwalają na świetne czucie trzymanych przedmiotów oraz dzięki elastyczności nie krępują ruchów dłoni, palców przy jednoczesnym świetnym doleganiu do nich. Dodatkowo występują w różnych rozmiarach dzięki czemu jeszcze łatwiej dobrać je do każdej dłoni. Zależnie od modelu są wykonywane między innymi z poliestru, nylonu, drelichu, a powlekane w całości lub częściowo jak np. rękawice z powlekanymi końcówkami palców oraz zakańczane ściągaczem lub mankietem. W ofercie również modele w różnych kolorach, poza najpopularniejszymi tego typu białymi rękawicami ochronnymi również czarne, czerwone i wiele innych.

Rękawiczki dla montażystów, Rękawice dla monterów

Dzięki właściwością posiadanym przez produkty z tego działu poza zawodami wyżej wymienionymi, często używane są też przez budowlańców, mechaników, serwisantów, służby porządkowe, operatorów maszyn. Są one uniwersalne w zastosowaniu.

BHPTECHNIK.PL – Sklep/Hurtownia z rękawicami powlekanymi poliuretanem

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem wielu marek artykułów BHP . Informacje na ten temat zawarte są na stronie głównej sklepu. Dzięki temu w tym dziale sklepu znajdują się między innymi :

  • Powlekane rękawice poliuretanem REIS – wśród produktów tej marki, znajduje się wiele modeli o różnych właściwościach pod względem użytkowym jak i ochronnym. Oferowane są w różnych rozmiarach co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie. Bardzo popularny model tej marki to rękawiczki RTEPO – model ten zakańczane są ściągaczem oraz odporne na ścieranie i rozdarcia, manualne. Pozwalające na doskonałe czucie trzymanych przedmiotów. Elastyczne i dopasowujące się do dłoni, stosowane w pracach w których jest wymagana precyzja.Z godne z normami EN388 (poziomy odporności: 4 1 2 1) oraz EN420
  • Rękawice powlekane poliuretanem OGRIFOX – praktyczne, wytrzymałe i trwałe sprawdzające się zwłaszcza gdy są potrzebne duże ilości, ponieważ posiadają bardzo konkurencyjne ceny. Popularny produkt tej marki to OX-POLIUR rękawice występujące w wielu kolorach i rozmiarach, zakańczane ściągaczem.