Polary ostrzegawcze

Polary ostrzegawcze robocze

Nasz starannie dobrany asortyment odzieży odblaskowej zawiera wiele modeli. W tym dziale sklepu znajdą Państwo wiele modeli polarów ochronnych ostrzegawczych. Produkty wielu marek oraz w różnych kolorach i wzorach pozwolą zarówno stworzyć zestawy ubrań z pozostałymi elementami ubioru do pracy z naszej oferty jak i na wybór modeli do indywidualnego zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą polarów odblaskowych i polarów o zwiększonej widzialności.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry


Polar ostrzegawczy BHP

Wybrane produkty oferowane przez nasz sklep stanowią Środki Ochrony Indywidualne i zgodnie z przepisami posiadają Deklaracje Zgodności UE, będące potwierdzeniem certyfikatów. Dokumenty zapewniane są przez producentów polarów odblaskowych REIS i innych marek. Wybrane modele ubrań tego typu mogą spełniać kategorie I,II lub III ŚOI oraz spełniać różne normy jak np. polar ostrzegawczy z normą EN20471. Informacje na wyżej opisane tematy znajdą Państwo w szczegółowych opisach produktów. Dobierając ubiór roboczy zawsze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Polary ostrzegawcze dla drogowców

Ubrania tego typu najczęściej używane są przez pracowników służby drogowej. Jednak dzięki swoim właściwością sprawdzą się w wielu branżach między innymi logistyka, magazynowanie, służby porządkowe, budownictwo, rolnictwo czy też w transporcie jako polar odblaskowy dla kierowców. Lepsza widoczność pracownika zwiększa jego bezpieczeństwo bez względu na wykonywany zawód.

Polar z pasami odblaskowymi uniwersalny

Ten typ ubioru jest świetnym rozwiązaniem bez względu na porę roku. Jako jeden z elementów ubrania roboczego zapewni ciepło w chłodniejsze dni. Posiadamy w ofercie modele w różnych kolorach odblaskowych oraz z wstawkami ciemnych kolorach w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenia. Oferujemy:

  • Polary ostrzegawcze żółte – wykonane z żółtej tkaniny odblaskowej oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Polary ostrzegawcze pomarańczowe – uszyte z tkaniny w żółtym kolorze oraz wyposażone w pasy odblaskowe
BHP TECHNIK – Sklep z polarami ostrzegawczymi roboczymi.