Czapki zimowe

Czapki ochronne ocieplane – czapki robocze zimowe !

Nasz staranie dobrany i szeroki asortyment produktów służących do zabezpieczenia głowy przed możliwym wystąpieniem zagrożeń różnego typu w miejscach pracy zawiera nie tylko hełmy i kaski ale tez czapki ochronne. W naszej ofercie zarówno w wersjach letnich jak i zimowych. W tym dziale sklepu wybiorą Państwo spośród wielu modeli zimowych czapek do pracy ale i też znajdujących zastosowanie w codziennym użytku. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-45 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Ocieplane czapki ochronne BHP

Wszystkie produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami posiadają niezbędne Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są prze producentów czapek ocieplanych REIS. Wybrane modele mogą spełniać różne normy i być zgodne z innymi kategoriami ŚOI.

Hurtownia czapek roboczych ocieplanych

Nasz asortyment pozwala zarówno na indywidualne zakupy detaliczne jak i na te hurtowe w większych ilościach w bardzo konkurencyjnych cenach. W ofercie modele różne pod wieloma względami takimi jak np. właściwości, tkanina z której zostały wykonane, właściwości ochronne, zastosowanie. W asortymencie naszego sklepu między innymi:

  • Czapki zimowe pod hełm – wykonywane z różnego rodzaju tkanin, zaprojektowane w taki sposób aby można było je komfortowo stosować jednocześnie z hełmem ochronnym. Wybrane modele tego typu pozwalają na podpięcie do hełmów.
  • Odblaskowe czapki ochronne ocieplane – zostały wytworzone z materiałów o właściwościach fluo. Dodatkowo wybrane modele posiadają pas odblaskowy spełniający odpowiednie normy, występują w trzech wersjach kolorystycznych czerwone, żółte, pomarańczowe. Najczęściej znajdują zastosowanie wśród pracowników służby drogowej.
  • Czapki ocieplane polarem – w części wierzchnich wykonywane z różnego typu tkanin , natomiast podszywane polarem o różnych gramaturach zapewniającym świetnie właściwości termiczne, pozwalający na ochronę przed nadmierna utrata ciepła w zimowe mroźne dni, ale i też świetnie sprawdzające się wiosną czy jesienią.
  • Czapki termoaktywne – wykonywane np. w 80% z bawełny, w 15% z poliestru, w 5% z spandexu. Dzięki temu są elastyczne i zapewniają świetne dopasowanie do głowy. Dzięki temu że nie są grupę świetnie nadają się do stosowania z hełmami ochronnymi, doskonale sprawdzają się również dla osób uprawiających sport.
  • Czapki ocieplane THINSULATE - ocieplana wkładką z Thinsulate, która zapewnia znakomitą izolację cieplną naszej głowy w chłodne i mroźne dni.