Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,831kg - 1,82kg

Sandały robocze

Sandały robocze – Sandały ochronne

W naszym starannie dobranym asortymencie posiadamy różne modele obuwia do pracy. W tej kategorii oferuje typ butów świetnie sprawdzających się latem oraz przez całych rok w ciepłych środowiskach pracy. Wybiorą Państwo spośród sandałów bezpiecznych o innej konstrukcji w różnych wzorach i kolorach, spełniających konkretne wymogi ochronne. Kupując tego typu obuwie należ kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Aktywne filtry


Sandały ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochronny Indywidualnej powinny posiadać Deklarację Zgodności UE. Dokumenty te poświadczające o posiadanych certyfikatach oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów sandałów bezpiecznych REIS, OGRIFOX, YES i innych. Obuwie do pracy może spełniać inne normy i być zgodne z różnymi kategoriami. Informację na powyższe tematy zawarte są w opisach konkretnych produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Sandałki do pracy

Pod względem wymagań określanych przez normy buty robocze można podzielić na trzy kategorie: bezpieczne, zawodowe i ochronne. Tak jak wszystkie rodzaje butów do pracy tak i te z tego działy spełnają różne kategorie między innymi:

  • Sandały bezpieczne S1 - posiadają podstawowe cechy czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN oraz właściwości antyelektrostatyczne, zamknięty obszar pięty, podeszwę odporną na olej napędowy. Absorpcja energii w części piętowej.
  • Sandały zawodowe OB posiadające podstawowe cechy .

Lekkie sandałki robocze – Przewiewne buty robocze

Obuwie ochronne tego typu dzięki swojej konstrukcji zapewniają doskonała przewiewność, antypotność. Wiele prezentowanych w sklepie modeli zostało wytworzone z innych materiałów. Dzięki zastosowaniu do wytworzenia podeszwy takich materiałów jak np. tworzywo EVA uzyskano jej lekkość. Obuwie z tego asortymentu to również różne materiały użyte w częściach wierzchnich, w sprzedaży między innymi zamszowe, siatkowe, skórzane sandałki robocze. Dzięki tak dużej różnorodności każdy klient może dobrać produkt według indywidualnych wymagań.

BHPTECHNIK – Sklep z sandałami roboczymi – Poznaj naszą ofertę!