MERIDA – Środki czystości

MERDIA to firma, której gama produktowa to elementy wyposażenia łazienek, środki czyści oraz sprzęt do sprzątania. Marka jest na rynku od 30 lat a jej akcesoria do łazienek, kosze na śmieci, mydła w płynie, ręczniki papierowe i inne produkty znajdują zastosowanie w takich miejscach jak
szkoły, budynki użyteczności publicznej, stacje benzynowe, toalety publiczne, galerie handlowe, zakłady pracy, gabinety lekarskie, szpitale, zakłady fryzjerskie oraz korzystają z nich firmy zajmujące się sprzątaniem. W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane środki czystości MERIDA. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Pasty BHP do mycia rąk

Wśród produktów tej marki w naszej ofercie są pasty do rąk, świetnie usuwające ciężkie zabrudzenia oraz testowane dermatologicznie. Najczęściej są one używane w warsztatach samochodowych, na ślusarniach, ale sprawdzą się w wszystkich branżach w których niezbędne jest usuwanie ciężkich zabrudzeń rąk. Pasty tej marki sprzedawane są w opakowaniach o różnych wielkościach. Cechują się one również tym, że dzięki swojemu zapobiegają wysuszaniu rąk, nawet kiedy niezbędne jest częste ich mycie oraz nie zapychają kanalizacji. Po za pastami w ofercie znajdują się również mydła w płynie MERIDA, sprzedawane zazwyczaj w pięciolitrowych opakowaniach. Są to produkty o dobrych właściwościach myjąco – pielęgnacyjnych. Wybrane modele posiadają wpis do Krajowego Rejestru kosmetyków o czym informacje znajdą Państwo w opisach poszczególnych produktów.  Do ich używania niezbędne są dozowniki MERIDA, które również posiadamy w sprzedaży. Zapraszamy zapoznania się z ofertą.

Papier toaletowy MERIDA

W naszym sklepie znajdą Państwo również wyrobu z papieru tej marki. Są to takie produkty jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, czyściwa papierowe. Ich różne modele posiadają inne właściwości oraz produkowane są w różnych wersjach długościowych i wymiarowych, pasujących do dedykowanych do nich dozowników tej marki, które pozwalają na ich szybkich montaż i łatwy dostęp dla użytkowników.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z środkami czystości MERIDA