Ochrona słuchu

Ochrona słuchu – Ochronniki słuchu

Asortyment produktów naszego sklepu składa się z modeli przeznaczonych do ochrony różnych części ciała przed możliwymi innymi zagrożeniami w miejscach pracy czy też w codziennych czynnościach. W tym dziale sklepu znajdą Państwo różne modele nauszników i stoperów chroniących słuch przed szkodliwym hałasem, poprzez eliminacje jego szkodliwych dawek. Przy wyborze należy kierować się wymogami w danym środowisku pracy takimi jak między innymi natężenie hałasu.

Jest 77 produktów.

Pokazano 1-60 z 77 pozycji
Aktywne filtry

Nauszniki przeciwhałasowe BHP

Produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych certyfikatach oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego środka ochrony słuchu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te wystawiane są przez producentów stoperów i nauszników REIS, 3M, HONEYWELL, MSA i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać wybrane normy. Szczegółowe informacje na powyższe tematy zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Sprzęt do ochronny słuchu

W naszym szerokim i starannie dobranym asortymencie produktów służących do ochronny słuchu znajduje się wiele produktów. Zostały one podzielone na dwie podkategoria jedna z nich zawiera nauszniki natomiast druga to wiele modeli zatyczek przeciwhałasowych BHP zarówno tych jednorazowych jak i wykonywanych z tworzyw z możliwością dezynfekcji, pozwalających na wielokrotny użytek.

Hurtownia nauszników przeciwhałasowych

Oferta naszej firmy pozwolą klientom na zakupy zarówno indywidualne w cenach detalicznych, jak i na kupowanie większych hurtowych ilości w bardzo konkurencyjnych i korzystnych cenach. Po za tym posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów do ochronny słuchu, co pozwala na dobór zgodny z wymogami w różnych miejscach pracy oraz zgodny z czasem w jakim mają być stosowane. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu marek o czym informację znajdą Państwo na stronie głównej i dzięki czemu nasz asortyment to modele wielu znanych producentów. Dodatkowo produkty tego typu z oferty naszej firmy różnią się możliwością zabezpieczenia słuchu przed hałasem spełniają różne normy między innymi EN352 – składającą się z ośmiu części, EN458.