Kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe

KURTKI ROBOCZE OCHRONNE

Sprawdź kurtki robocze, które przygotował nasz internetowy sklep BHP. Produkty ochrony ciała z tego działu sklepu stanowią świetne dopełnienie kompletnego ubioru roboczego. Kurtki robocze do pracy posiadają wzory i kolory spójne z pozostałymi liniami ubrań z naszej oferty. Możesz je dobrać indywidualnie lub zamówić hurtowo dla całego zespołu pracowników. Oferowane kurtki ochronne można nosić wiosną, zimą, jesienią, ale i też latem w chłodniejsze, wietrzne lub deszczowe dni.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-54 z 54 pozycji
Aktywne filtry

KURTKI ROBOCZE BHP – SKLEP ONLINE Z KURTKAMI ROBOCZYMI

Odzież robocza to szeroka kategoria ubrań, która ma na celu poprawienie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Kurtki robocze odblaskowe zwiększają widoczność w trakcie wykonywanych zadań, a np. dostępne kurtki ocieplane, chronią przed zmarznięciem. Każdy ze Środków Ochronny Indywidualnej w naszym sklepie posiada zgodnie z przepisami deklarację zgodności. Dokumenty te zapewniają producenci i importerzy marek takich jak np. LEBER&HOLLMAN, REIS, URGENT. Kurtki robocze męskie spełniają różne normy i są zgodne z kategoriami I,II lub III ŚOI.

Przygotowaliśmy kurtki robocze męskie uszyte z wielu tkanin. Wśród nich występują m.in. POLIESTER i SOFTSHELL. Każda z tkanin ma inne właściwości, dzięki czemu można je stosować w każdych warunkach pogodowych. Nasze kurtki robocze pasują pracownikom branż takich jak na przykład: budownictwo, dekarstwo, transport, służby porządkowe, ochrona mienia, logistyka, magazynowanie i rolnictwo. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na SOFTSHELL roboczy, mający właściwości wodoodporne i wiatroszczelne oraz na kurtki ochronne ocieplane na zimę.

Robocze kurtki odblaskowe lub ocieplane to nie wszystko. Sprawdź pełną ofertę naszej odzieży i stwórz zestawy, które ułatwią pracę. Zobacz m.in. kategorie: t-shirty robocze i koszule robocze. W sklepie BHP Technik znajdziesz też wysokiej jakości spodnie robocze męskie.


BHP TECHNIK – SKLEP Z KURTKAMI ROBOCZYMI – ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ.