Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Czyściwo papierowe celulozowe - przemysłowe

Czyściwa papierowe – Czyściwa w rolce

W naszej ofercie posiadamy w sprzedaży wiele rodzajów środków czystości znajdujących zastosowanie zarówno w zakładach pracy, firmach sprzątających jak i w codziennym użytku domowym. W tym dziale sklepu BHPTECHNIK znajdą Państwo czyściwa przemysłowe wytwarzane z papieru w formie rolek, różnych producentów posiadające inne właściwości i możliwości zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Czyściwo przemysłowe – Czyściwa celulozowe

W tym dziale sklepu znajdują się w sprzedaży czyściwa wytwarzane z celulozy posiadające bardzo dobre właściwości. Jednym z takich produktów jest czyściwo ELLIS PROFESIONAL 240, w formie rolki o szerokości 26 cm i długości 240 metrów, o gramaturze 18 g/m². W stu procentach celulozowe, wytrzymałe, dwuwarstwowe cechujące się wysoką absorpcją płynów. Świetnie pochłaniające wszelkie płyny, często stosowane do wycierania i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Znajduje one zastosowanie w wielu branżach i jest cenione za jakość i wydajność dzięki której jest tez ekonomiczne. Szczegółowe informacje na temat tego i innych produktów w naszej ofercie zawarte są w ich poszczególnych opisach.

Czyściwo LAMIX

W sklepie BHPTECHNIK znajdują się produkty tego typu wielu marek. Są to czyściwa takich firm jak między innymi LAMIX, REIS, MERIDA. Różnią się one pod względem cen, wielkości, właściwości czy materiału z którego zostały wykonane. Znajdują zastosowanie w takich branżach jak między innymi mechanika, poligrafia, magazynowanie, porządkowanie, służby komunalne, ale i też w użytku domowym.

BHPTECHNIK.PL – Hurtownia czyściw papierowych.