Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Gogle ochronne

Gogle ochronne – Bezbarwne gogle ochronne !

W naszym szerokim i starannie dobranym asortymencie produktów zapewniających ochronę wzroku i twarzy w czasie pracy posiadamy wiele produktów, które znajdują zastosowanie w większości branż. W tym dziale naszego sklepu wybiorą Państwo spośród przeciwodpryskowych gogli ochronnych i z tych o innych właściwościach, model odpowiedni do swoich potrzeb. Przy wyborze należy kierować się wymogami i specyfiką danego miejsca pracy.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Ochronne gogle BHP

Wszystkie produkty tego typu stanowiące Środki Ochronny Indywidualnej tego typu posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty takie zapewniane są poświadczenie certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniają producenci gogli ochronnych MCR, REIS, UVEX, 3M i innych. Wybrane modele mogą spełniać różne kategorie ŚOI oraz być zgodne z innymi normami, a szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w szczegółowych opisach poszczególnych gogli ochronnych z gumką oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

BHPTECHNIK – Sklep/Hurtownia gogli ochronnych

Nasz szeroki asortyment pozwala zarówno na zakupy indywidualne detaliczne jak i hurtowe większych ilości w konkurencyjnych cenach. Posiadamy w ofercie produkty tego typu różne pod względem marki, właściwości, zastosowań czy pod względem konstrukcji i materiałów z których zostały wykonane. W tym dziale sklepu znajdą Państwo między innymi:

  • Gogle ochronne REIS – w ofercie tej marki wiele modeli o różnych właściwościach. Modele przezroczyste (transparentne), przyciemniane, żółte. Wersje szczelne oraz z otworami zapewniającymi przewiewność w trakcie pracy. Różne modele tej marki mogą spełniać inne normy jak np. gogle EN166.
  • Gogle ochronne 3M – światowej i znanej marki, wśród nich modele o różnych właściwości ochronne. Modele tej marki występują w wersjach bezbarwnych, żółtych czy przyciemnianych. Wybrane produkty 3M posiadają specjalną powłokę Anti-Scratch i Anti-Fog zapewniające zwiększoną wytrzymałość na zarysowanie i lepszą odporność na zaparowanie. W ofercie produktowej tej marki są też korekcyjne gogle ochronne czyli model GEAR 500 do którego można dokupić dodatkowa wkładkę na szkła korekcyjne (wkładkę należy zanieść do optyka w celu montażu odpowiednich szkieł). Bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie dla osób z wadą wzroku muszący stosować środki ochronny wzroku w czasie pracy.
  • Gogle ochronne UVEX – w naszym asortymencie posiadamy kilka najpopularniejszych produktów tego typu tej marki. Modele te posiadają różne konstrukcje oraz właściwości dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu branżach.
  • Gogle ochronne MSA ALTIMETER – najpopularniejszych produkt tej marki w naszym sklepie. Uniwersalne zastosowanie oraz lekkość decydują o ich wyborze. W naszym asortymencie również inne przezroczyste i przyciemniane gogle ochronne tej marki.

Gogle spawalnicze i nie tylko !

Różne modele produktów tego typu to różne właściwości a co za tym idzie inne miejsca zastosowań. Dzięki temu wykorzystywane są one między innymi w budownictwie, laboratoriach, transporcie, służbach porządkowych, mechanice, magazynowaniu, przemyśle ciężkim. Najczęściej wybierane są przez klientów naszego sklepu, modle nieparujących gogli ochronnych zapewniających lepszą widoczność, wygodę i komfort pracy.