Półmaski ochronne

Półmaski ochronne – Półmaski wielokrotnego użytku i nie tylko !

W naszym szerokim i starannie dobranym asortymencie znajduje się wiele różnych modeli środków ochrony dróg oddechowych. W tym dziale sklepu wybiorą Państwo z szerokiej oferty zarówno półmasek wielokrotnego użytku do stosowania z zmiennymi filtrami lub pochłaniaczami, jak półmasek jednorazowych stosowanych często np. w czasie jednego dnia roboczego. Przy wyborze należy się kierować specyfiką, wymogami jak i warunkami danego miejsca pracy.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-60 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Półmaski ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami muszą posiadać Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych certyfikatach przez dany produkt oraz stanowią podstawę dopuszczenia go do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów półmasek GSV, REIS, 3M, JSP, SECURA i innych. Wybrane modele mogą spełniać inne normy i być zgodne z innymi normami, informacje na ten temat zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.
Hurtownia półmasek ochronnych - Półmaski z pochłaniaczami i nie tylko !
Nasz asortyment pozwala zarówno na zakupy detaliczne pojedyńczych sztuk, jak i na te hurtowe całoopakowaniowe w korzystnych cenach. Ponadto zapewniamy wybór spośród produktów jednorazowych oraz profesjonalnych takich jak np. półmaski z filtrami, pochłaniaczami z możliwością ich wymiany oraz doborem odpowiednim do wymagań.

Półmaski antywirusowe, Półmaski przeciwgazowe

Produkty z tej kategorii sklepu BHPTECHNIK można podzielić pod wieloma względami między innymi ze względu na materiał którego zostały wykonane, czas użytkowania, konstrukcja, producent, zastosowanie czy właściwości ochronne jak np. półmaski antysmogowe, przeciwpyłowe, antywirusowe.
Podział (oznaczenia) filtrów krótkoczasowych i masek jednokrotnego użytku wygląda następująco:

  • Półmaski FFP1 – zapewniające ochronę przed nietoksycznymi aerozolami w stanie ciekłym i stałym w stężeniach do 4 NDS(najwyższe dopuszczalne stężenie)
  • Półmaski FFP2 - zapewniają one ochronę przed średnio toksycznymi i nietoksycznymi aerozolami w stałym i płynnym stanie w stężeniach nieprzekraczających 10 NDS
  • Półmaski FFP3 - chroniące przed wysoko toksycznymi, średnio toksycznymi oraz nietoksycznymi aerozolami w stanie stałym albo płynnym w stężeniach 20 NDS (najwyższe dopuszczalne stężenie)

Półmaski lakiernicze, maski ucieczkowe

Asortyment produktów z tego działu sklepu dzięki swoim właściwością sprawdzi się w wielu branżach w których wymagana jest ochronna dróg oddechowych między innymi lakiernictwo, budownictwo, produkcja spożywcza, służby porządkowe, rolnictwo. W naszej ofercie produkty wielu znanych marek:

  • Półmaski REIS – środki ochronny dróg oddechowych o różnych właściwościach ochronnych oraz o różnych konstrukcjach. Półmaski z zaworkiem lub bez jednokrotnego użytku. Modele tej marki zależnie od właściwości znajdują zastosowanie w wielu zawodach.
  • Półmaski JSP – modele produktów tego typu tej marki to zarówno w wersjach jednorazowego użytku jak te z dołączonymi zmiennymi filtrami lub pochłaniaczami wielokrotnego użytku
  • Półmaski MSA – w naszym asortymencie środków ochronny dróg oddechowych tego producenta, maski wielokrotnego użytku z wymiennymi filtrami lub pochłaniaczami o różnych kategoriach. Modele o różnych konstrukcjach.
  • Półmaski 3M - w naszym sklepie znajdą Państwo wiele rodzajów środków ochronny dróg oddechowych tego światowego i bardzo rozpoznawalnego producenta. W asortymencie zarówno modele jednorazowe jak i te wielokrotnego użytku z zmiennymi pochłaniaczami lub filtrami, pozwalającymi na pracę w różnych środowiskach. Cechują się one innowacyjnymi rozwiązaniami i materiałami które zastosowano w produkcji. Użytkownicy cenią je za jakość, trwałość i wygodę.
  • Półmaski SECURA – w ofercie gotowe zestawy masek wielokrotnego użytku z kompletami wymiennych filtrów lub pochłaniaczy. Bardzo wygodne lekkie i popularne dzięki niskiej cenie dodatkowych filtrów i pochłaniaczy co zapewnia niski koszt eksploatacji. W asortymencie tego producenta dedykowane zestawy ułatwiające wybór nawet osoba nieznającym norm czy przepisów przykładem może być maska chemiczna czy przeciwpyłowa, co pozwala od razu rozpoznać zastosowanie.