Chemia do sprzątania płyny/żele

Płyny do mycia, Płyny do WC


Starannie dobrany i szeroki asortyment środków czystości sprzedawany przez naszą firmę zawiera produkty znajdujące zastosowanie zarówno w firmach, budynkach użyteczności publiczne, jak i w domach. Są to profesjonalne preparaty czyszczące wielu firm o różnych właściwościach przeznaczone do wielu różnych typów zabrudzeń, W tym dziale sklepu znajdą Państwo płyny, żele przeznaczone między innymi do czyszczenia, udrażniania, usuwania plam. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-60 z 74 pozycji

Aktywne filtry

Płyn do szyb

W ofercie produktowej w tym dziale sklepu internetowego BHPTECHNIK znajdują się środki przeznaczony do czyszczenia konkretnych rodzajów powierzchni. Dzięki odpowiedniemu doborowi środka do czyszczonej powierzchni zapewnia doskonałą skuteczność. Sprzedawane przez naszą firmę produkty tego typu są w opakowaniach o różnych pojemnościach oraz w formie płynów lub koncentratów. Jednym z takich produktów jest płyn do szyb FILIP dostępny w 3 rodzajach o pojemnościach 750 ml. Szczegółowe informacje na temat tego i innych produktów tego typu zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

Płyny do naczyń

W asortymencie sklepu BHPTECHNIK znajda Państwo też kilka rodzajów preparatów do zmywania i pielęgnacji naczyń wielu producentów. Posiadają one różne właściwości oraz sprzedawane są w opakowaniach o różnych pojemnościach. Przykładem takiego produktu w ofercie naszego sklepu jest „VOIGER PROFESSIONAL NACZYNIA”. Dostępny w opakowaniach pięciolitrowych oraz posiadający świadectwo PZH. Płyn ten zawiera glicerynowe składniki pielęgnujące, jest łagodzący dla skóry. Skutecznie usuwa tłuszcze z powierzchni naczyń pozostawiając je lśniące i bez smug.

Płyny do mycia podłóg

Zabrudzenia podłóg są często bardzo ciężkie do usunięcia oraz mają inne pochodzenie, a w związku z tym że występują na powierzchnia podłóg różnego typu np. drewno, płytki, panele wymagają użycia innych preparatów czyszczących. Asortyment płynów do podłóg w naszym sklepie internetowym to produkty różne po wieloma względami, takimi jak między innymi: przeznaczenie do konkretnej powierzchni, producent, zapach, przeznaczenie do konkretnego rodzaju zabrudzeń, pojemność opakowania. Takie zróżnicowanie pozwala na dobór skutecznego środka czyszczącego zgodnego z zapotrzebowaniem klienta, ale jednocześnie nieuszkadzającego powierzchni na której zostaje zastosowany. W odpowiednim wyborze tego typów środków pomogą Państwu opisy poszczególne opisy produktów na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową sklepu BHPTECHNIK.PL

Preparaty do czyszczenia mebli

Jednym z rodzajów preparatów różnym ze względu na przeznaczenie, jakie znajdują się w powyższym dziale sklepu są te do czyszczenia mebli. Przykładem takiego produktu w naszym sklepie jest PRONTO MULTISURFACE PROFESSIONAL typu 5 w 1, zawierający unikalną formułę czyszczącą. Jest klasyczna pianka w aerozolu o bardzo przyjemnym zapachu, którą można stosować między innymi do czyszczenia powierzchni drewnianych i drewnopodobnych, błyszczących.
Środek do czyszczenia grilla - Preparat czyszczenia substancji smolistych
Szeroki asortyment środków czystości w naszym sklepi to różne produkty. Są to między innymi preparaty chemiczne do usuwania konkretnego rodzaju zbrudzeń, skuteczne i przynoszące szybkie efekty. Jednym z takich produktów w naszej ofercie jest preparat przeznaczony do czyszczenia zabrudzeń smolistych, który świetnie sprawdza się w czyszczeniu wędzarni, rusztów, grilli piekarników, kominków, piecyków. Usuwa on skutecznie przypalone zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste, a w dużym stężeniu doskonale rozpuszcza stare, nawarstwione wyprawy polimerowe. Szczegółowe informacje na temat tego produktu znajdują się w jego opisie na naszej stronie.

Środki do usuwania tłustych zabrudzeń

Innym przykładem chemii do usuwania wybranego rodzaju zabrudzeń z naszej oferty są preparaty do usuwania tłustego. Przykładem takiego produktu w naszym sklepie jest gotowa piana do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń VC242R. Preparat ten eliminuje uporczywy brud, tłuste osady, olejowe zanieczyszczenia działając szybko i bardzo skutecznie nie pozostawiając smug i nie wymaga wycierania do sucha. Szczegółowe informacje o tym produkcie i innych tego typu zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

VOIGT środki czystości – chemia do sprzątania

W dziele higiena i czystości sklepu BHPTECHNIK znajdą Państwo wiele rodzajów produktów profesjonalnych marek. Są to między innymi preparaty takich firm jak VOIGT, TENZI, CIF, DOMESTOS, DELLKO PROFESSIONALL , LUDWIK, FILIP. Dzięki temu oferta zapewnia szeroki wybór produktów, pozwalający na dopasowanie do potrzeb większości klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BHPTECHNIK – Środki czystości Stryków.