Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe wygłuszające

NAUSZNIKI OCHRONNE – NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE

Różne zagrożenia występujące w miejscu pracy czy w czasie wykonywania innych czynności, określa się poprzez różne wartości. W przypadku zagrożeń hałasem taka wartość to liczba decybeli, po której przekroczeniu hałas staje się szkodliwy i jest to 85 dB dla ośmiogodzinnego dnia pracy.

W naszym sklepie znajdą Państwo nauszniki ochronne pozwalające zabezpieczyć słuch. W tej kategorii sklepu przygotowaliśmy nauszniki przeciwhałasowe w wielu modelach. Przy ich stosowaniu należy pamiętać o tym, że ich są skuteczne tylko wtedy, gdy są używane przez cały czas w miejscu występowania przekroczonych granic bezpiecznych hałasu.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Aktywne filtry

NAUSZNIKI OCHRONNE BHP

Tak jak wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej, tak i słuchawki BHP z tego działu posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje wystawiane są przez producentów nauszników 3M, REIS, MSA, HONEYWELL i innych. Wybrane nauszniki wygłuszające mogą być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI lub spełniać inne normy. Wybierając ochronnik słuchu, należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy.

NAUSZNIKI ROBOCZE MSA

Nasz starannie dobrany i szeroki asortyment produktów w tym dziale sklepu to różnorodne nauszniki BHP, które różnią się pod względem właściwości, zastosowania, stopnia ochronny, spełnianych norm, konstrukcji czy kolorystyki. Dodatkowo są to produkty wielu renomowanych marek, w tym między innymi słuchawki ochronne 3M, Peltor, oraz nauszniki HONEYWELL, REIS, MSA. Każdy z producentów zapewnia inne rozwiązania konstrukcyjne, materiały użyte do produkcji o różnych jakościach oraz wiele modeli o innych parametrach ochronnych.

Użycie innych tworzyw w procesie produkcji powoduje posiadanie różnych właściwości jak np. lekkość, odporność na uderzenia, elastyczność, dzięki której możliwe jest dobre dopasowanie oraz przyleganie do uszu. Wybrane nauszniki ochronne przeciwhałasowe mają elementy składowe słuchawek ochronnych. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia takich elementów możliwa jest szybka naprawa i dalsza eksploatacja produktu, co jest tańszym rozwiązaniem niż zakup nowych nauszników.

HURTOWNIA NAUSZNIKÓW OCHRONNYCH

Oferta naszej firmy pozwala zarówno na indywidualny zakup w detalicznych cenach, jak i na te hurtowe w większych ilościach w bardzo konkurencyjnych cenach. Nauszniki ochronne BHP (potocznie często nazywane słuchawkami przeciwhałasowymi) występują w wielu wersjach jak np.:

  • Nauszniki przypinane do hełmów – pozwalające na zamontowanie do wybranych hełmów i jednoczesną ochronę głowy i słuchu, modele tego typu znajdą Państwo w dziale sklepu z akcesoriami do hełmów ochronnych. Rozwiązanie tego typu pozwala na stosowanie dwóch środków ochrony osobistej jednocześnie.
  • Nauszniki ochronne aktywne – rekomendowane do sportów strzeleckich czy też dla myśliwych. Umożliwiające swobodną komunikację z osobami w pobliżu, pozwalające słyszeć sygnału ostrzegawcze a w momencie pojawienia się hałasu impulsowego następuje natychmiastowe tłumienie. W tej kategorii znajdują się również słuchawki BHP z radiem.

SŁUCHAWKI DLA PILARZY

Produkty z tego działu naszego sklepu dzięki swoim właściwościom, zapewniającym zabezpieczenie słuchu przed szkodliwym hałasem w miejscu pracy czy też powodowanym przez używane narzędzia, znajdą zastosowanie w użytku codziennym oraz w wielu branżach takich jak: leśnictwo, ogrodnictwo, budownictwo, transport, magazynowanie, rolnictwo, przemysł ciężki czy stolarstwo. W każdym z tych zawodów, w których przekraczane są bezpieczne granice hałasu należy pamiętać o zabezpieczeniu słuchu, ponieważ zdrowie to wartość bezcenna. Wybierając odpowiedni model ochronnika słuchu dla siebie, zadbasz o tą wartość.

BHPTECHNIK – SKLEP Z SŁUCHAWKAMI BHP

Nasz sklep BHP oferuje różnego rodzaju ochronne artykuły BHP, wśród których znajdują się m.in.:

Zapraszamy na zakupy!