Nauszniki ochronne przeciwhałasowe wygłuszające

Nauszniki ochronne – nauszniki przeciwhałasowe

W przypadku występujących różnych zagrożeń w miejscu pracy czy w czasie wykonywania innych czynności, określa się je np. poprzez różne wartości. W przypadku zagrożeń hałasem taka wartość to liczba decybeli po przekroczeniu której hałas staje się szkodliwy i jest to 85 dB dla ośmiogodzinnego dnia pracy. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty powalające zabezpieczyć swój słuch w tej kategorii sklepu jest to wiele modeli przeciwhałasowych nauszników. Przy ich stosowaniu należy pamiętać o tym, że ich stosowanie jest skuteczne gdy są używane przez cały czas w miejscu występowania przekroczonych granic bezpiecznych hałasu.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji
Aktywne filtry

Nauszniki ochronne BHP

Tak jak wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej tak i produkty z tego działu posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje wystawiane są przez producentów nauszników 3M, REIS, MSA, HONEYWELL i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI lub spełniać inne normy. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy.

Nauszniki MSA

Nasz starannie dobrany i szeroki asortyment produktów w tym dziale sklepu to różnorodne modele pod względem właściwości, zastosowania, stopnia ochronny, spełnianych norm, konstrukcji czy kolorystyki. Dodatkowo są to produkty wielu producentów między innymi nauszniki HONEYWELL, REIS, MSA, 3M. Każdy z producentów zapewnia inne rozwiązania konstrukcyjne, materiały użyte do produkcji o różnych jakościach oraz wiele modeli o innych parametrach ochronnych. Użycie innych tworzyw w procesie produkcji powoduje posiadanie różnych właściwości jak np. lekkość, odporność na uderzenia, elastyczność dzięki której możliwe jest dobre dopasowanie oraz przyleganie do uszu. Wybrane modele mają możliwość elementów składowych słuchawek ochronnych. Dzięki w przypadku uszkodzenia takich elementów pozwala to szybką naprawę i dalszą eksploatację produktu, co jest tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego.

Hurtownia nauszników ochronnych

Oferta naszej firmy pozwala zarówno na indywidualne zakup w detalicznych cenach jak i na te hurtowe większych ilościach w bardzo konkurencyjnych cenach. Nauszniki ( potocznie często nazywane słuchawkami przeciwhałasowymi) występują w wielu wersjach jak np.:

  • Nauszniki przypinane do hełmów – pozwalające na zamontowanie do wybranych hełmów i jednoczesną ochronę głowy i słuchu, modele tego typu znajdą Państwo w dziale sklepu z akcesoriami do hełmów ochronnych. Rozwiązanie tego typu pozwala na stosowanie dwóch środków ochrony osobistej jednocześnie.
  • Aktywne nauszniki ochronne – rekomendowane do sportów strzeleckich czy też dla myśliwych. Umożliwiające swobodną komunikację z osobami w pobliżu, pozwalające słyszeć sygnału ostrzegawcze a w momencie pojawienia się hałasu impulsowego następuje natychmiastowe tłumienie.

Słuchawki dla pilarzy

Produkty z tego działu naszego sklepu dzięki swoim właściwością, zapewniającym zabezpieczenie słuchu przed szkodliwym hałasem w miejscu pracy czy też powodowanym przez używane narzędzia znajda zastosowanie w użytku codziennym oraz w wielu branżach między innymi: leśnictwo, ogrodnictwo, budownictwo, transport, magazynowanie, rolnictwo, operatorzy maszyn, przemysł ciężki, stolarstwo. W każdym z zawodów w którym przekraczane są graniczne bezpieczne granice hałasu należy pamiętać o zabezpieczeniu własnego słuchu ponieważ zdrowie to wartość bezcenna. Wybierając odpowiedni model ochronnika słuchu dla siebie, zadbasz o tą wartość.

BHPTECHNIK - sklep z słuchawkami BHP