Filtruj według

Kurtki robocze Zimowe

Kurtki robocze ochronne zimowe

W ofercie naszego sklepu zabezpieczą się, kompletując ciepły ubiór do pracy w czasie ujemnych temperatur w zimie. Najważniejszą częścią takiego jest kurtka ocieplana robocza. W tej kategorii sklepu znajdą Państwo ich wiele rodzai w różnych kolorach i wzorach pozwalających zarówno na indywidualny wybór jak i na skompletowanie z pozostałymi częściami ubioru ochronnego z naszego asortymentu.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji
Aktywne filtry


Zimowe kurtki robocze ochronne

Tak jak wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej tak i produkty z tego działu sklepu posiadają niezbędne deklaracje zgodności, zapewniane przez polskich i światowych producentów. Każda kurtka ocieplana spełnia też wybrane normy oraz jest zgodna z kategoriami I, II lub III ŚOI. W asortymencie posiadamy wiele marek między innymi LEBER&HOLLMAN, REIS, YES, URGENT, FORECO. Każda z marek ciepłych kurtek to inne tkaniny użyte w procesie produkcji np. CORDURA, POLIESTER, SOFTSHELL, SPANDEX, ELASTAN. Dzięki czemu zależnie od od użytej tkaniny otrzymamy wytrzymałość na rozdarcia, wytrzymałość na przetarcia, odporność na zabrudzenia, elastyczność, wodoodporna, ochronne przed wiatrem. Dla każdego z użytkowników ocieplanej kurtki roboczej bardzo ważne są również wygoda i komfort w czasie pracy. Aby otrzymać takie cechy które zapewniają różne tkaniny i rozwiązania technologiczne, zastosowane w procesie wytwarzania, tak samo jak w przypadku odpowiedniej ochrony jest odpowiedni dobór odzieży ochronnej do specyfikacji wykonywanej pracy.

Kurtki robocze ochronne zimowe – sklep BHP TECHNIK

Zarówno cała odzież do pracy z naszej oferty tak i ubrania z tego działu sklepu znajdą zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, dekarstwo, drogownictwo, służby ochroniarskie, służby porządkowe, transport, logistyka, magazynowanie, mechanika, rolnictwo. Natomiast wybrane modele sprawdzą się jako kurtka ochronna do mroźni lub chłodni. Pamiętaj o ciepłym ubiorze w zimie, niedopuszczanie do wychłodzenia ciała jest bardzo ważne i zapobiega złym konsekwencją, a życie i zdrowie to wartości bezcenne dla każdego z nas.

Kurtki ocieplane robocze sklep BHP TECHNIK – zapoznaj się z naszą ofertą.