Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dozowniki

Dozowniki do mydła, płynu dezynfekującego, papieru

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem firm w Środki Ochrony Indywidualnej oraz w środki czystości. Dlatego w naszym szerokim i starannie dobranym asortymencie znajdują produkty tego typu różnych marek oraz o innych właściwościach. W dziale higiena i czystość znajdą Państwo między innymi mydła, pasty, kremy, płyny do dezynfekcji, ręczniki, papier toaletowy. Część z nich można używać indywidualnie, jednak są też takie do których niezbędne są dedykowane dozowniki które ułatwiają ich pobór a jednocześnie zmniejszają zużycie co wpływa na ich ekonomiczność. W poniższej kategorii naszego sklepu internetowego posiadamy w sprzedaży dozowniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Dozownik mydła

Mydło to środek czystości, który jest niezbędny w firmach, budynkach użyteczności publicznej, domach. W tych miejscach gdzie występuje duże zapotrzebowanie na mydło najbardziej ekonomiczne oraz praktycznie jest kupowanie mydła w płynie w większych opakowaniach do stosowania przy pomocy dozownika. W naszym asortymencie znajdują się dozowniki wytwarzane z różnego rodzaju tworzyw, różnymi mechanizmami dozowania, z możliwością zawieszenia bądź na stojakach. Szczegółowe informacje na ich temat znajdują się w poszczególnych opisach produktów tego typu na naszej stronie.

Dozowniku płynu dezynfekującego

Dezynfekcja rąk jest niezbędna w wielu branżach między innymi medycyna, produkcja spożywcza.
Jednak czas ostatniej pandemii na świeci sprawił, że dezynfekcja stała się popularna i niezbędna praktyczne w każdym miejscu. Sprawia to dodatkowo w miejscach gdzie jest dużych ruch osób zapotrzebowanie na duże ilości płynów do dezynfekcji rąk. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest używanie stojących i zawieszanych dozowników tego typu środka. Są to urządzenia z możliwością dozowania ręcznego, a wybranych modelach automatycznego. Stosowanie ich pozwala na zapewnienie dostępu do płynu do dezynfekcji rąk dla każdego, oraz na łatwe jego użycie, a jednocześnie zmniejsza ilość zużywanego środka co przekłada się na ekonomiczność.

Stojak na czyściwo, Wieszak na czyściwo przemysłowe

W naszym sklepie internetowym w stałej ofercie znajdują się papierowe czyściwa przemysłowe wielu firm różniące się rodzajem papieru z którego zostały wykonana. Są to też produkty wielu firm o różnych długościach. Jednak w związku z tym, że zazwyczaj występuje na nie duże zapotrzebowania w miejscach użycia są one na rolka większych rozmiarów i dużej długości. Sprawia to, że są one nieporęczne a żeby ułatwić ich używanie niezbędne jest stosowanie wieszaków i stojaków do nich przeznaczonych. W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka produktów tego typu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dozownik MERIDA, Dozownik DEB STOKO

Sprzedawane przez nas produkty w powyższym dziale sklepu są modelami wielu producentów. Są takie marki jak między innymi MERIDA, DEB STOKO. Są to produkty firm których środki czystości są sprzedawane w naszym sklepie, a w ich asortymencie są te do których używania niezbędne są dozowniki. W każdym z opisów takich środków czystości na naszej stronie znajduje się informacja o konieczności używania danego dozownika. Natomiast w opisach produktów do dozowania środków czystości znajduje się informacja do jakich są przeznaczone. Sprawdź ofertę !

BHPTECHNIK – Hurtownia środków czystości Stryków.