Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice termoodporne

Rękawice termoodporne – Rękawice odporne na ciepło

Asortyment naszego sklepu zawiera wiele produktów zabezpieczających ręce w czasie pracy, które można podzielić między innymi pod względem właściwości ochronnych. W tym dziele znajdą Państwo wiele modeli rękawiczek roboczych termoodpornych. Szeroka gam produktów pozwoli na wybór dobry do swoich potrzeb. Wybierając dany model należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice termoodporne ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie certyfikatów i są niezbędne aby produkt był dopuszczony na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawiczek termoodpornych REIS i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami ochrony i spełniać różne normy. Szczegółowe informację na ten temat znajdują się w opisach konkretnych produktów oraz w ich instrukcjach użytkowania.

Rękawiczki dla piekarzy - Rękawice do trzymania gorących przedmiotów

Produkty tego typu dzięki swoim właściwością znajdą zastosowanie w wielu miejscach pracy między innymi piekarnie, pizzerie. Wszystkie prace w których występuje kontakt z gorącymi przedmiotami wymagają stosowania tego typu zabezpieczenia przez pracownika. Rękawice odporne na wysokie temperatury mają zależnie od modelu inny czas i poziom tej odporności, a ich odpowiednim zastosowaniu decydują wymogi i specyfika danego miejsca pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą termoodpornych rękawiczek ochronnych.