Rękawice robocze powlekane

Rękawice robocze powlekane – manualne rękawice robocze

Nasz szeroki i starannie dobrany asortyment produktów służący do ochrony rąk, dłoni, pozwala na znalezienie klientowi odpowiedniej ochrony dla siebie. W tym dziale sklepu BHPTECHNIK znajdują się różne typy rękawic ochronnych powlekanych zarówno pod względem wzorów, kolorów, konstrukcji, jak i właściwości zabezpieczających. Wytwarzane i powlekane zależnie od modelu z innych materiałów. Dobierając odpowiednie rękawice powlekane dla siebie, swoich pracowników należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 218 produktów.

Pokazano 1-60 z 218 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice powlekane ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie UE. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic powlekanych DRAGON, REIS, OGRIFOX i innych. Wybrane modele tego typu mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać różne normy np. norma EN388, EN420.

Rękawice ochronne powlekane – cienkie rękawiczki robocze

Produkty tej kategorii sklepu posiadają różne cechy, zależnie od materiałów z jakich zostały wytworzone między innymi nylon, poliester, bawełna, dzianina, drelich oraz ze względu na to jakim materiałem są powlekane, nakrapiane np. lateks, nitryl, PCV, guma. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi rękawice czerwono-czarne, czyli wykonane z czerwonego poliestru powlekane lateksem o chropowatej powierzchni w czarnym kolorze. Produkty w tym dziale sklepu
to w większości są rękawicami roboczymi ze ściągaczem, co zapewnia dobra trzymanie na dłoni w czasie prac.

Rękawice powlekane REIS

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem wielu znanych marek artykułów BHP, informację na temat znajdują się na głównej stronie sklepu. W asortymencie produktów do ochrony rąk posiadamy rękawice powlekane OGRRFOX, REIS, DRAGON, UVEX, ANSELL i wiele innych.

Rękawice robocze do precyzyjnych prac

Asortyment zawarty w tej kategorii sklepu, świetnie z sprawdza się w zawodach których wymagana jest precyzyjność. Dzięki użytym materiałom wybrane modele to elastyczne rękawice robocze, ultracienkie używane przez montażystów monterów. Zapewniają wysoki poziom wygody i komfortu w czasie pracy. Po za tym mogą one tak jak wszystkie produkty tego typu tak i te spełniać różne kategorie:

  • Rękawice ochronne powlekane kategoria I – zapewniające podstawowy poziom ochrony. Do stosowania w warunkach niskiego ryzyka. Zabezpieczają ręce między innymi przed otarciem naskórka.
  • Rękawice ochronne powlekane kategoria II – produkty stanowiące zabezpieczenie przy pracach o średnim ryzyku uszkodzenia. Modele tej kategorii chronią ręce między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi czy też chemikaliami.
  • Rękawice ochronne powlekane kategorii III – stosowane w czasie prac w miejscach pracy w których występuje wysokie ryzyko uszkodzenia.

Budowlane rękawiczki robocze, Rękawice robocze dla mechaników

Produkty oferowane w tym dziale sklepu dzięki swoim właściwością sprawdzą się w wielu branżach między innymi budownictwo, służby porządkowe, rolnictwo, mechanika, logistyka, magazynowanie, transport, ogrodnictwo.

BHPTECHNIK.PL – Sklep rękawiczkami roboczymi powlekanymi. Sprawdź ofertę!