GERTU – Narzędzia, piły, śrubokręty, klucze, miary, szkrzynki narzędziowe

Marka GERTU to wiele rodzajów i modeli narzędzi. Produkty kryjące się pod logiem tej marki znajdują zastosowanie w wielu branżach. Sprawdzają się one zarówno wśród profesjonalistów jak i amatorów. Produkty tej marki marki wykonywane są najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu cechują się one trwałością i wygodą w użytkowaniu co pozwala na dokładne i perfekcyjne wykonywanie prac przy ich użyciu. Dzięki temu że nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem tej marki, w ofercie naszego sklepu znajduję się wiele narzędzi GERTU.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Narzędzia warsztatowe GERTU

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele produktów opisywanej marki. Są to między innymi zestawy różnego rodzaju śrubokrętów płaskich, krzyżakowych, o różnych długościach i właściwościach co sprawia, że są one wszechstronne w zastosowaniu. W ofercie również wiele modeli kluczy. Są to między innymi zestawy kluczy płaskich, oczkowych, imbusowych w różnych kombinacjach rozmiarowych. Po za tym w ofercie sklepu miary, młotki, przyssawki, obcęgi, ściski stolarskie, próbniki do prądu, szczotki druciane, noże, piły, ostrza do noży i wiele innych produktów tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Skrzynka narzędziowa GERTU

Po za samymi narzędziami jednym z bardzo popularnych na rynku produktów tej marki jest metalowa skrzynka narzędziowa GSKRZYMET. Rozciągana pięciosegmentowa i trzypoziomowa, pozwalająca zmieścić dużo narzędzi. Produkowana w kolorze pomarańczowym posiadająca możliwość stosowania kłódki. Mocna, pojemna, podręczna dzięki czemu znajduje zastosowanie między innymi wśród monterów, serwisantów, mechaników, budowlańców.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z narzędziami GERTU