Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Czapki robocze i ochronne

Czapki ochronne – czapki robocze

Nasz sklep zawiera starannie dobrany asortyment wielu produktów służących do zabezpieczenia głowy przed możliwością wystąpienia różnego typu zagrożeń w miejsca pracy. W dziale ochronna głowy poza hełmami i kaskami, jest kategoria z czapkami dla pracowników stanowiącymi w większości przypadków minimalny poziom ochrony. Przy wyborze należy kierować się specyfika i wymogami w danym miejscu pracy.

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-60 z 80 pozycji

Aktywne filtry

Czapki ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami powinny posiadać Deklaracje Zgodności UE. Deklaracje te są poświadczeniem certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty tego typu zapewniane są przez producentów czapek ochronnych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Każdy z modeli może być zgodny z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać wybrane normy. W ofercie również modele gładkie sprawdzające się świetnie jako czapki reklamowe dzięki możliwości znakowania zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Szczegółowe informację na powyższe tematy znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów z naszego sklepu oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Hurtownia czapek ochronnych – czapki do pracy

Nasz starannie dobrany i szeroki asortyment pozwala zarówno na zakupy indywidualne detaliczne jak i na te większych ilościach hurtowe w konkurencyjnych cenach. Produkty z tego działu można podzielić pod wieloma względami jak np. letnie czapki ochronne – czyli wykonywane zazwyczaj z bawełny przewiewne czapki z daszkiem, kaszkiety, kapelusze które dzięki swoim właściwością zapewniają komfort pracy i osłaniają przed promieniowaniem słońca głowę w letnie upalne dni, Zimowe czapki ochronne – wykonywane z ciepłych, termicznych materiałów oraz podszywane polarem, thinsulate zapewniające osłonę przed zimnem i zatrzymujące uciekające ciepło naszego ciała. Dodatkowo poza porami roku w jakich możemy je stosować, czapki różnią się też kolorami między innymi czarne, czerwone, zielone, szare i białe czapki ochronne, oprócz tego można je rozróżnić ze względu na markę, materiał z którego zostały wykonane zastosowanie czy ze względu na model/rodzaj między innymi:

  • Czapki kucharskie – w białym lub czarnym kolorze przeznaczone dla kucharzy czy też innych pracowników gastronomi lub firm prowadzących produkcję spożywczą.
  • Odblaskowe czapki ochronne – wykonywane z tkaniny o właściwościach fluo w kolorze żółtym, czerwonym lub pomarańczowym wyposażone dodatkowo w odblaskowy pasek odblaskowy, znajdujące zastosowanie wśród drogowców.
  • Kapelusze ochronne – wykonywane z bawełny, wyposażone po bokach w otwory wentylacyjne zwiększające przewiewność, chroniące przed słońcem i znajdujące zastosowanie w wielu branżach czy też w użytku codziennym.
  • Kaszkiety ochronne – wybrane modele wykonywane z bawełny wyposażone w usztywniany daszek, idealnie sprawdzające się do ochrony przed słońcem, komfortowe i wygodne.