Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Spodnie robocze w pas letnie

Spodnie ochronne w pas

Nasza oferta odzieży roboczej zawiera szeroki asortyment produktów. Jedne z nich najczęściej stosowane, najpopularniejsze oraz użytkowane prawie we wszystkich branżach to różne modele spodni roboczych w pas. Zależnie od specyfikacji sprawdzają się w czasie zapewniając w czasie pracy ochronę ciała, ochronę nóg przed różnego typu zagrożeniami występującymi w miejscu pracy.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-51 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie BHP do pasa

Kupując odpowiednio dobraną odzież roboczą w naszym sklepie mają Państwo pewność, że posiada ona niezbędne deklaracje zgodności zapewniane przez producentów między innymi takich marek jak REIS, LEBER&HOLLMAN, YES, URGENT, DRAGON, FOR ECO, URGENT. Szeroki asortyment spodni w pas roboczych pozwala na ochronę pracowników zgodną z normami BHP oraz dobór produktów zgodnych z kategoriami I, II lub III Środków Ochronny Indywidualnej.

Mocne spodnie robocze do pasa

Podczas zakupów produktów ochronnych ważne dla każdego z nas są wszystkie ważne certyfikaty zapewniające, że tak bezcenne wartości jak zdrowie i życie nie będą zagrożone. Aby tak było należy pamiętać o odpowiednim doborze spodni ochronnych do pasa BHP, do wykonywanej pracy.

Spodnie do pasa z cordury

Jednak każdy z nas oprócz bezpieczeństwa oczekuje też komfortu, wygody trwałości od stosowanej odzieży roboczej, a w dzisiejszych czasach często też szukamy produktów modnych i designerskich pełnych innowacyjnych rozwiązań. Nasza oferta zawiera wiele standardowych, ale i też różnorodny nowoczesny asortyment spodni roboczych wzmacnianych wieloma rodzajami tkanin między innymi POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP , CORDURA, SPANDEX, STRETCH czy też wybrane modele produkowane z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX. Zależnie od zastosowanych rodzajów materiałów są one odporne na zabrudzenia, rozdarcia, przetarcia czy też elastyczne czy też jak w przypadku spodni roboczych bawełnianych do pasa zapewniają lekkość, oddychalność i przewiewność.

Spodnie monterskie w pas

Odzież ochronna tego typu sprawdzi w takich branżach jak transport, logistyka, logistyka, budownictwo, dekarstwo, rolnictwo, mechanika, spawalnictwo, prace serwisowe, służby porządkowe, ogrodnictwo i wielu innych. Najbardziej wszechstronne wśród wszystkich modeli są spodnie robocze z kieszeniami monterskimi.