Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Wkładki przeciwhałasowe

Wkładki przeciwhałasowe – stopery do uszu

Oferta naszej firmy wśród wielu środków ochronny indywidualnej zawiera również i środki ochrony słuchu. W tym dziale sklepu wybiorą Państwo spośród wielu różnych modeli zatyczek przeciwhałasowych, wkładanych do kanału słuchowego lub noszone w małżowinie usznej, wkładane do kanału słuchowego lub noszone w małżowinie usznej występujące w wersjach zwykłych pojedynczych lub łączonych np. za pomocą sznureczka. Tego produkty znajdą zastosowanie zarówno w pracy jak i w użytku codziennym.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Wkładki przeciwhałasowe BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami posiadają Deklaracje zgodności UE, które stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te wystawiane są przez producentów stoperów 3M, REIS, UVEX i innych. Każdy z modeli może spełniać inne normy oraz być zgodny z innymi kategoriami ŚOI. Przy wyborze odpowiedniego modelu dla siebie należy się kierować specyfiką i wymogami danego miejsca pracy czy warunkami stosowania w innych sytuacjach.

Steropianowe stopery do uszu

Produktu z tego działu sklepu to modele różne między innymi pod względem materiału z którego zostały wykonane. Co wpływa na ich właściwości czy zastosowanie oraz czas używania. Po za wymienionymi wyżej modeli o zastosowaniu jednorazowym w ofercie naszej firmy posiadamy również silikonowe zatyczki do uszu z możliwością wielokrotnego zastosowania, ponieważ materiał z którego zostały wykonane pozwala na czyszczenie dezynfekcje, a co za tym idzie na ponowne użycie. Takie rozwiązanie pozwala na jeszcze bardziej odpowiedni wybór dla swoich potrzeb i warunków stosowania.

Hurtownia wkładek przeciwhałasowych

Oferta naszego sklepu produktów tego typu pozwala na zakupy indywidualne zakupy detaliczne, jak i zapytania ofertowe oraz zakupy hurtowe w większych ilościach w konkurencyjnych cenach pozwalających na zmniejszenie kosztów w własnej firmie. Nasz asortyment to również produkty wielu marek między innymi zatyczki UVEX, 3M, REIS, HONEYWELL. Ponadto różnią się one po wieloma względami np. konstrukcja, materiał z którego zostały wykonane, stopień ochrony, właściwości, zastosowanie, czas użytkowania. Dzięki temu w naszym szeroki asortymencie znajdą Państwo między innymi:

  • Zatyczki do uszu na sznureczku – występujące wśród modeli wielu producentów, wykonywane z różnych tworzyw. Komplet zatyczek połączonych sznureczkiem, występujący w uniwersalnych rozmiarach pasujących do większości użytkowników oraz w wersja jednorazowych i o wielorazowym zastosowaniu. Wybrane modele pozwalają na połączenie sznureczka z okularami ochronnymi dzięki czemu poza połączeniem pary zatyczek są jednocześnie sznureczkiem do okularów.

  • Zatyczki na pałąku – zazwyczaj wykonywana z silikonu para stoperów przeciwhałasowych połączona za pomocą elastycznego pałąka wykonanego z tworzywa, o możliwości wielokrotnego zastosowania. Modele tego typu są komfortowe w użytkowaniu dzięki temu że pozwalają na szybkie wkładanie do uszu oraz dobre trzymanie dzięki pałąkowi, a poza tym po wyjęciu na trzymanie ich na szyi co pozwala szybkie ponowne użycie. Występują również modele tego typu z zmiennymi zatyczkami do uszu jednorazowymi, które pozwalają na używanie jednego pałąku przez długi czas a na zmienianie stoperów dzięki czemu obniża to koszty eksploatacji.

  • Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku – modele tego typu wykonywane są są tworzyw, które świetnie dopasowują się do ucha przy jednocześnie zachowują swój kształt i elastyczność. Właściwości tych tworzyw pozwalają również na czyszczenie, dezynfekcję. Wyżej wymienione cechy sprawiają, że można ich używać kilkukrotnie oraz sprawdzą w środowiskach pracy w których występuje kurz.

  • Rolowane wkładki przeciwhałasowe - wykonywane z termorozszerzalnej pianki poliuretanowej, dzięki czemu stają się one sztywne podczas rolowania, co powoduje że wprowadzenie ich do ucha jest dużo prostsze.

Dozowniki wkładek przeciwhałasowych

Po za samymi zatyczkami do do uszu w tej kategorii sklepu posiadamy w sprzedaży dozowniki, które ułatwiają ich pobieranie. Pobiera się z nich stopery zazwyczaj po przekręceniu pokrętła, posiadają przezroczyste pojemniki. Zależnie od modelu da się je montować do ściany. Posiadają pojemniki mieszczące np. 500 szt.