COFRA – Buty robocze, ochronne

COFRA do włoska marka produkująca obuwie bezpieczne oraz odzież roboczą i inne Środki Ochrony Indywidualnej. Początek działalność firmy to rok 1938, ale pod nazwą COFRA firma prosperuje od 1983 roku. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo starannie dobrany asortyment najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów tej marki czyli butów ochronnych. W ofercie produktowej znajdują się między innymi trzewiki, półbuty, sandały czy też obuwie z PCV, występujące w takich wersjach jak S1, S2, S3, S4,S5 czy OB, O1, O2 czy też jak obuwie dekarskie COFRA klasy O3. Wyróżnia się ono spośród innych marek odróżniającym si indywidualnym designem, zastosowanymi w produkcji materiałami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, co przekłada się na wysoki komfort dla użytkowników.

COFRA BHP

Wszystkie produkty wyżej wymienionej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów w naszym kraju Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Unii Europejskiej. Wybrane modele odzieży, rękawic czy butów bezpiecznych COFRA mogą spełniać różne normy oraz być zgodne z innymi kategoriami Środków Ochronny Indywidualnej. Przy wyborze produktów tej marki należy kierować się specyfiką i wymogami danego środowiska pracy oraz możliwymi zagrożeniami w danym miejscu pracy, co pozwoli wybór odpowiedniej ochrony dla siebie i swoich pracowników.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Eko buty – Buty robocze z recyklingu COFRA

W ofercie wyżej wymienionej marki znajduje się też linia produktowa obuwia do pracy o nazwie COFRA GREEN FIT. Są to produkty przyjazne dla środowiska ponieważ użyty w procesie produkcji materiał do ich wytworzenia pochodzi z recyklingu. Dzięki takiemu podejściu zmniejszony zostaje negatywny skutek oddziaływania na środowisko, którego efekty przy dzisiejszych szybko postępujących zmianach klimatu zauważa i doświadcza każdy z nas. Dlatego warto zapoznać się z ofertą produktów tego typu ponieważ są to buty trzewiki, półbuty, sandały zarówno S1, S2 jak i S3. Charakteryzują się one również tym, że poza samym produktu jego opakowanie też wykonywane jest z papieru pozyskiwanego w procesie recyklingu. Tak jak wszystkie modele również wyróżnia je nowoczesny design, wysoka jakość, komfort użytkowania, lekka waga obuwia czy  sprawdzone rozwiązania w zakresie ochronny.

BHPTECHNIK.PL – Poznaj naszą ofertę włoskich butów COFRA chroniących stopy w czasie pracy.