DEMAR – Polskie buty robocze – obuwie ochronne

Firma DEMAR to polski producent wiele modeli butów o różnym przeznaczeniu, między innymi są to buty wędkarskie i myśliwskie, deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży, modele używane w czasie wypoczynku, rekreacji i hobby oraz buty do pracy. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo głównie buty robocze oraz gumowce DEMAR. Są to bardzo popularne i cenione za jakość produkty do zabezpieczające stopy w czasie pracy, przy jednoczesnym jak największym komforcie użytkownika. Klienci używający tych butów bardzo często wracają po ich ponowny zakup. Są to modele różne pod wieloma względami między innymi ze względu na: rodzaj ochrony, konstrukcje, materiały z których zostały wykonane, spełniane normy, rodzaj kategorii ŚOI. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Buty BHP DEMAR

Produkty obuwnicze tego polskiego producenta stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami maja zapewniane Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producenta. Wybrane modele tej marki to klasy obuwia ochronnego S1, S2, S3, S4, S5 oraz spełniają inne normy i są zgodne z różnymi kategoriami ŚOI. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania. Aby buty tego typu pełniły swoją rolę należy przy wyborze kierować się specyfika i wymogami w danym miejscu pracy.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

DEMAR trzewiki robocze

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne modele trzewików tej marki. Jednym z produktów tego typu są buty bezpieczne 9002 S2. Czyli obuwie ochronne typu trzewik sięgające nad kostkę, posiadające właściwości antyelektrostatyczne w których wierzch obuwia został wykonany ze skóry wodoodpornej. Wyposażone są one w metalowy podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200J oraz zgniecenia do 15 kN. Podeszwa buta gwarantuje użytkownikowi bardzo dobrą amortyzację stopy w części piętowej. Jest to obuwie kategorii S2 SRC FO oraz spełniające wymagania norm EN20345 oraz EN20344. W ofercie naszego sklepu po za wyżej opisanymi trzewikami tej marki znajdują się też inne, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Półbuty ochronne DEMAR

W asortymencie naszego sklepu znajdują się różne modele wyżej wymienionej marki. Po za trzewikami są to też półbuty ochronne zarówno kategorii S1, S2, S3 oraz mogą spełniać inne normy. Dzięki swoim właściwością znajdują one zastosowanie w wielu branżach, takich jak np. budownictwo, magazynowanie, transport, służby porządkowe, służby ochroniarskie, służba drogowa, ogrodnictwo, rolnictwo. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również sandały ochronne DEMAR, zarówno w wersjach męskich i damskich. Jednym  z takich modeli jest ten w którym wierzch wykonywany jest z skóry welurowej, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wyposażone w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Ich podeszwa posiada właściwości antypoślizgowe oraz jest odporna na olej napędowy i zapewnia przyczepność na ceramicznym i stalowym podłożu. Jest model kategorii SB FO E SRC oraz spełniający normy EN20345, EN20344. Szczegółowe informacje na temat tego i innych modeli zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załącznych do nich instrukcjach użytkowania.

BHPTECHNIK.PL - Oferta marki DEMAR polskiego producenta butów ochronnych.