Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Spodnie robocze męskie

Spodnie ochronne - spodnie do pracy

Nasza szeroka oferta zawiera spodnie BHP dla każdego i na każdą kieszeń. Spodnie robocze ochronne to jeden z bardzo ważnych elementów ochronny ciała spośród Środków Ochrony Indywidualnej. Każdy z klientów naszego sklepu może wybrać wygodne, komfortowe i odpowiednio dobrane do wykonywanej pracy spodnie robocze męskie.

Jest 114 produktów.

Pokazano 1-60 z 114 pozycji

Aktywne filtry

SPODNIE ROBOCZE - WIELE MODELI

Nasz asortyment to wybór w spodniach w pas, ogrodniczkach na szelki zarówno w wersji letniej (całorocznej) jak i zimowej (ocieplanej), co właśnie zapewnia wyżej wymieniony komfort i wygodę w czasie pracy. Natomiast wybór wśród modeli o różnym wykroju, między innymi ze wzmocnieniami w kroku, z kieszeniami monterskimi oraz naszywkami nakolannikowymi pozwalającymi na ochronę kolan zapewnia wytrzymałość spodni roboczych i funkcjonalność dla użytkownika. Każdy nasz klient zależnie od specyfiki pracy może też wybrać:

 • spodnie ochronne z cordury, czyli marki tkanin wysoce odpornych na przetarcia, którą najczęściej wykonuje się z poliamidu z powłoką poliuretanową z apreturą teflonu;
 • modele spodni roboczych z bawełny, czyli od lat dobrze znanej tkaniny lekkiej, przewiewnej zapewniającej oddychalność oraz w tym przypadku odporniejszej na iskry;
 • spodnie robocze ze stretchu, czyli z materiału rozciągliwego, syntetycznego lub półsyntetycznego uzyskiwanego w procesie tkania polegającym na przeplataniu nici elastycznych na nierozciągliwych przędzach;
 • elastyczne spodnie robocze z dodatkiem elastanu, czyli materiału syntetycznego (włókna poliuretanowe) będącego dodatkiem do innych tkanin czasem nazywanym też Spandex.


Wyżej wymieniony dobór powoduje natomiast, w spodniach dla pracowników, że są to mocne spodnie robocze ochronne. Nasza oferta produktowa to też odzież dla konkretnych zawodów:

 • spodnie dekarskie, czyli wszystkie elastyczne modele wyposażone w dodatkowe kieszenie monterskie;
 • różne rodzaje spodni roboczych dla kierowców między innymi w ciemnym kolorze z pasami odblaskowymi;
 • spodnie murarskie najczęściej marki REIS i FOR ECO;
 • w spodniach dla służb porządkowych duży wybór kolorów ułatwia wyróżnienie i zwiększa widoczność pracowników tej branży;
 • lekkie modele spodni dla magazynierów;
 • spodnie robocze dla ogrodników;
 • wybór w spodniach dla rolników gdzie bardzo ważna często jest indywidualność;
 • na spodnie dla operatorów maszyn sprawdzą się te oporne na zabrudzenia;
 • w spodniach dla spawaczy, gdzie są ważne między innymi takie cechy jak trudnopalność i antystatyczność.


Asortyment spodni roboczych sklepu BHP TECHNIK to nie tylko spodnie robocze męskie, ale też dla kobiet. Odzież robocza z naszej oferty wyróżnia się wysokim komfortem noszenia oraz trwałością. Zamówisz u nas także ubrania robocze odblaskowe oraz maski przeciwpyłowe.

SPODNIE OCHRONNE - WIELE MAREK SPODNI BHP

Zależnie od typu produkty tej kategorii są zgodne z kategoriami I, II, III Środków Ochronny Indywidualnej. Nasz sklep BHP oferuje spodnie ochronne - komplety ubrań roboczych wielu marek między innymi REIS, YES, URGENT, LEBER&HOLLMAN wykonywane z wielu rodzajów tkanin (POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP i inne). Zależnie od użytego materiału jest on wytrzymały, elastyczny, odporny na zabrudzenia, odporny na przetarcia i rozdarcia. Wybrane rodzaje spodni z naszego sklepu są produkowane z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX.