LEMIGO – Kalosze, Śniegowce, Klapki, Obuwie tekstylne

LEMIGO jest polską firmą rodzinną, która specjalizuje się w produkcji obuwia. W ofercie firmy znajduje się wiele modeli o innym przeznaczeniu, są to między innymi buty tekstylne, kalosze, śniegowce, klapki, obuwie wędkarskie i profesjonalne obuwie myśliwskie. Po za wcześniej wymienionymi rodzajami butów, w wśród produktów tej marki znajdują  się również specjalistyczne buty ochronne i robocze. Trzydziestoletnie doświadczenie firmy oraz badania i praktyka, zapewnia klientom buty LEMIGO wysokiej jakości, trwałe, wygodne i wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W ofercie naszego sklepu znajda Państwo wybrane produkty tej marki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Buty ochronne LEMIGO

Wszystkie produkty wyżej wymienionej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego modelu do użytku na terenie Unii Europejskiej. Każdy z modeli butów roboczych marki LEMIGO może spełniać inne normy oraz spełniać różne kategorie ŚOI. Jednym z takich produktów w ofercie naszego sklepu są buty LEMIGO BART, wykonywane z termoplastycznego tworzywa PCV. Są one odporne na działanie kwasów, chlorku sodu, oleju roślinnego, oleju napędowego, mleczka wapiennego i etanolu.  Wyposażone w antypoślizgową podeszwę SRC absorpującą uderzenia pod piętą. Jest to model klasy S4. Szczegółowe informacje na temat gumowcy S4, S5 i innych butów do pracy tej marki zawarte są w ich poszczególnych opisach. Przy wyborze odpowiednich butów dla siebie należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy.

Klapki EVA

W ofercie sklepu są znajdują się różne modele obuwia LEMIGO. Są to między innymi klapki z tworzywa EVA, wygodne oraz lekkie, łatwe w utrzymaniu w czystości. Znajdują one zastosowanie jako buty zawodowe w wielu branżach między innymi produkcja spożywcza, gastronomia, medycyna, firmy sprzątające, fryzjerstwo, SPA, kosmetologia, ale i też sprawdzają się jako buty do codziennego użytku. W ofercie naszego sklepu znajdują się również inne modele obuwia LEMIGO z tworzywa EVA, są to lekkie gumowce piankowe. Występują one w rozmiarach damskich i męskich oraz wyposażone wyjmowany z możliwością wymiany ocieplacz. Cechują się one lekkością oraz świetną izolacją termiczną dzięki czemu sprawdzają się jako zimowe obuwie robocze. Szczegółowe informacje zawarte są w poszczególnych opisach produktów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z obuwiem LEMIGO