Odzież dla gastronomii

ODZIEŻ DLA GASTRONOMI - ODZIEŻ KUCHARSKA I NIE TYLKO

Odzież gastronomiczna to odzież robocza, której szukasz? Świetnie się składa! W każdym dziale naszego sklepu prezentujemy odzież dla branży gastronomicznej. Kupując ubranie do pracy, należy zawsze kierować się specyfiką danego miejsca pracy, bo tylko wtedy spełnia ono swoje zadanie. Jest wygodne i ochronne jednocześnie. Odzież gastronomiczna obejmuje przede wszystkim spodnie gastronomiczne i fartuchy gastronomiczne. Przygotowaliśmy wiele propozycji dla kucharzy i kucharek, ale także kelnerów. Ubrania kucharskie dostępne są w wielu wzorach, fasonach i kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 81 produktów.

Pokazano 1-60 z 81 pozycji

Aktywne filtry

FARTUCHY KUCHARSKIE I INNA ODZIEŻ ROBOCZA

Każdy model odzieży ochronnej w naszym sklepie jest Środkiem Ochrony Indywidualnej i posiada Deklaracje Zgodności UE. Ubrania kucharskie spełniają różne normy i są zgodne z kategoriami I, II lub III. Informacje na temat znajdują się w opisach produktów. Nasz internetowy sklep BHP poza spodniami kucharskimi oraz bluzami kucharskimi, ma w sprzedaży odzież dla kelnerów i kelnerek, a także fartuchy dla kwiaciarek. Tego typu odzież dla gastronomii zapewnia wygodę w ciągu całego dnia pracy, chroni przed zabrudzeniami (np. trudnymi do usunięcia plamami) i poparzeniami (np. gorącym olejem). Jednocześnie sprawia, że pracownik zachowuje schludny wygląd i czuje się po prostu komfortowo. Na to ostatnie mają wpływ przede wszystkim przewiewne materiały.

SZEROKA OFERTA ODZIEŻY ROBOCZEJ

W pozostałych kategoriach znajdziesz również uniformy dla pracowników innych branż. Sprawdź na przykład kategorię odzież medyczna/SPA, w której znajduje się też specjalistyczna odzież robocza dla kobiet. Nie zabrakło też propozycji dla pracowników budowlanych i rolnictwa.

SKLEP BHPTECHNIK – SKLEP Z ODZIEŻĄ KUCHARSKĄ