Ubrania robocze przeciwdeszczowe - odzież wodoodporna BHP

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA OCHRONNA – ODZIEŻ WODOODPORNA

W sklepie BHP Technik znajdziesz wysokiej jakości funkcjonalne ubrania robocze przeciwdeszczowe idealne do pracy w trudnych warunkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężka może być realizacja zadań w deszczu i na wietrze oraz jaką rolę odgrywa w tej kwestii dobrze dobrana odzież. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz sprawdzone propozycje od najlepszych producentów, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb lub oczekiwań pracowników. Co ważne, nasza odzież BHP przeciwdeszczowa dostępna jest w rozsądnych cenach, popularnych rozmiarach oraz wielu kolorach. Starannie dobrany asortyment produktów ułatwia dopasowanie ich do różnych grup pracowników oraz zróżnicowanych zadań przez nich realizowanych. Dostępna u nas odzież wodoodporna (wodoszczelna) to między innymi kurtki, płaszcze, spodnie, ale i też całe komplety odzieży. Zobacz, co dokładnie przygotował nasz sklep BHP i złóż zamówienie online!

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA DLA PRACOWNIKÓW

Odzież przeciwdeszczowa dla pracowników, zwłaszcza tych wykonujących swoje obowiązki na zewnątrz przez większą część dnia, jest nie tylko dobrym pomysłem, ale wręcz niezbędnym elementem wyposażenia. Oto główne powody, dla których warto inwestować w przeciwdeszczowe ubrania:

Ochrona przed zmiennymi warunkami pogodowymi

Przede wszystkim, odzież przeciwdeszczowa zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem, co jest kluczowe dla utrzymania komfortu i zdrowia pracowników. Praca w mokrej odzieży nie tylko jest nieprzyjemna, ale może również prowadzić do przeziębienia lub innych problemów zdrowotnych.

Poprawa bezpieczeństwa

Dobra odzież przeciwdeszczowa często posiada elementy odblaskowe lub występuje w jaskrawych kolorach na przykład białym czy żółtym, co znacząco poprawia widoczność pracowników w trudnych warunkach atmosferycznych. To z kolei zwiększa ich bezpieczeństwo, szczególnie przy pracy w pobliżu ruchliwych dróg lub w słabo oświetlonych obszarach.

Zwiększenie wydajności pracy

Pracownicy, którzy są dobrze chronieni przed deszczem, mogą pracować efektywniej i bez przerw spowodowanych potrzebą schronienia się przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. To przekłada się na wyższą wydajność pracy i może mieć bezpośredni wpływ na sukces projektów oraz terminowość ich realizacji.

Profesjonalny wizerunek firmy

Zapewnienie pracownikom odpowiedniej odzieży to kwestia przepisów BHP, ale również i wizerunkowa. Firma, która dba o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników, jest postrzegana jako profesjonalna, odpowiedzialna, co może przyciągnąć potencjalnych klientów oraz wartościowych pracowników.

Zapobieganie przestojom w pracy

Nieodpowiednie wyposażenie może prowadzić do niechęci pracowników do pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych, co z kolei może skutkować przestojami. Odzież przeciwdeszczowa minimalizuje ryzyko takich przestojów, zapewniając ciągłość pracy niezależnie od pogody.

Ochrona odzieży roboczej

Noszenie odzieży przeciwdeszczowej na zewnątrz odzieży roboczej może również pomóc w jej ochronie przed zabrudzeniem i przemoczeniem, co wydłuża jej żywotność i zmniejsza częstotliwość wymiany, obniżając długoterminowe koszty.

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA BHP DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Odzież przeciwdeszczowa BHP określana też inaczej jako odzież wodoodporna, została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej w naszym sklepie posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Dlatego proponowana przez nas odzież przeciwdeszczowa robocza jest nie tylko komfortowa w noszeniu, ale również bezpieczna do użytkowania w różnych środowiskach pracy.

Dokument poświadczający zgodność z normami, niezbędne atesty, dostarczają zaufani producenci, m.in. firma REIS. W jakie produkty warto zainwestować? Polecamy między innymi:

  • Kurtkę z kapturem LEBER&HOLLMAN WATHERTON – odzież robocza wodoszczelna wykonana jest z wytrzymałych materiałów: PU/PCV, poliestru typu tafla, a dodatkowe zakładki chroniące przed wiatrem, szwy zgrzewane do wewnątrz i regulacja szerokości rękawów sprawiają, że ten model kurtki sprawdzi się w ekstremalnych warunkach,
  • Mocny płaszcz przeciwdeszczowy REIS PPDPU – odzież wodoszczelna robocza może być również gruba i elastyczna, a do tego system wentylacji na plecach i pod pachami umożliwia lepszą cyrkulację powietrza, co eliminuje problem pocenia się i przegrzewania organizmu,
  • Ogrodniczki przeciwdeszczowe ochronne SPD REIS – nasza odzież ochronna przeciwdeszczowa to również wygodne w noszeniu spodnie z regulacją szelek, szerokości pasa czy możliwością zwężenia dołu nogawek co dodatkowo zabezpiecza przed wiatrem i wodą.

Każdy rodzaj ubrań spełnia inne normy i jest zgodny z kategoriami I, II lub III ŚOI. Informację na ten temat, znajdują się w opisach naszych produktów. Tam też znajdują się informacje o tym, w jakich rozmiarach dostępne są poszczególne ubrania robocze przeciwdeszczowe. Dbamy o zadowolenie kupujących, dlatego kupującym zapewniamy zróżnicowany asortyment. Odzież robocza przeciwdeszczowa występuje w rozmiarach od S do 6XL. Do tego wszystkie kurtki, spodnie przeciwdeszczowe czy płaszcze przeciwdeszczowe dostępne są w popularnych kolorach, zapewniając ciekawe uzupełnienie identyfikacji wizualnej marki przedsiębiorstwa.

KOMPLET ODZIEŻY OCHRONNEJ PRZECIWDESZCZOWEJ

W tym dziale sklepu znajdą Państwo podkategorie zawierające komplety przeciwdeszczowe, spodnie, płaszcze oraz kurtki wodoodporne. Każdy z tych modeli ma zastosowanie wielu branżach, w tym na przykład: budownictwie, transporcie, ochronie, magazynowaniu, logistyce i mechanice. Dostępna w naszym sklepie odzież wodoodporna sprawdzi się również jako odzież robocza dla pracowników myjni. Zawsze należy pamiętać o odpowiednim doborze ubrań roboczych do specyfiki danego stanowiska pracy. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, jakie ubrania robocze przeciwdeszczowe wybrać, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z doradztwa.