Ubrania robocze przeciwdeszczowe - odzież wodoodporna BHP

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA OCHRONNA – ODZIEŻ WODOODPORNA

Ubrania robocze przeciwdeszczowe są dostępne w dobrej jakości i w rozsądnych cenach. Starannie dobrany asortyment produktów w tym dziale sklepu ułatwia dopasowanie produktów do potrzeb swoich lub grupy pracowników. Dostępna odzież wodoodporna (wodoszczelna) to między innymi kurtki, płaszcze, spodnie, ale i też całe komplety deszczówek. Zobacz, co dokładnie przygotował nasz sklep BHP i złóż zamówienie online!

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Aktywne filtry

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA BHP DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Odzież przeciwdeszczowa BHP określana też inaczej jako odzież wodoodporna, została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej w naszym sklepie posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Dokument tego typu dostarczają zaufani producenci, m.in. firma REIS. Każdy rodzaj ubrań spełnia inne normy i jest zgodny z kategoriami I, II lub III ŚOI. Informację na ten temat, znajdują się w opisach naszych produktów. Tam też znajdują się informacje o tym, w jakich rozmiarach dostępne są poszczególne ubrania robocze przeciwdeszczowe.

KOMPLET ODZIEŻY OCHRONNEJ PRZECIWDESZCZOWEJ

W tym dziale sklepu znajdą Państwo podkategorie zawierające komplety przeciwdeszczowe, spodnie, płaszcze oraz kurtki wodoodporne. Każdy z tych modeli ma zastosowanie wielu branżach, w tym na przykład: budownictwo, transport, ochrona, magazynowanie, logistyka i mechanika. Dostępna odzież wodoodporna sprawdzi się również jako odzież robocza dla pracowników myjni. Zawsze należy pamiętać o odpowiednim doborze ubrań roboczych do specyfiki danego stanowiska pracy. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, jakie ubrania robocze przeciwdeszczowe wybrać, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z doradztwa.

Polecamy także kategorię: spodnie przeciwdeszczowe

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA SKLEP BHP TECHNIK – SPRAWDŹ OFERTĘ