Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Chusteczki

Chusteczki – Chusteczki higieniczne i nie tylko !

W starannie dobranym i szerokim asortymencie produktów dla firm i nie tylko, są to między innymi wszelkiego rodzaju środki czystości. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdują się asortyment chusteczek. Jest to kilka różnych produktów w dużych opakowaniach z łatwym dozowaniem, sprawdzających się w wielu miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Chusteczki kosmetyczne – Chusteczki WEPA

Nasza firma posiada w sprzedaży wiele rodzajów środków czystości znajdujących zastosowania zarówno w firmach, jak i w użytku domowym. W sprzedaży znajdują się chusteczki higieniczne i kosmetyczne o różnych właściwościach wielu producentów. Są takie produkty jak np. chusteczki Cluo Prestige, dwuwarstwowe o gramaturze 15 g/m². Wykonywane w stu procentach z celulozy, składane, w kolorze białym, składane o wymiarach 21 x 20,5 cm. Pakowane po sto sztuk. Szczegółowe informacje na temat tego oraz innych produktów zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

Chusteczki do restauracji

Produkty z tego działu sklepu BHPTECHNIK znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Są one używane w restauracjach, na stacjach benzynowych, sklepach, salonach kosmetycznych, pizzeriach, szkołach oraz sprawdzają się codziennym użytku domowym. Zależnie od modelu posiadają one różne właściwości, wytwarzane są z innego rodzaju papieru oraz wielkości opakowań.

Chusteczki do czyszczenia rąk – Chusteczki dla mechaników

W sklepie BHPTECHNIK sprzedajemy również chusteczki nasączane do czyszczenia silnie zabrudzonych rąk. Wśród produktów tego typu są chusteczki PLUM All – Purpose. Pakowane w okrągłe opakowania z tworzywa z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania dzięki czemu nie wysychają, jest ważne ponieważ są nasączane dodatkowo płynem o właściwościach regenerujących. Są one pakowane po 200 chusteczek skutecznie usuwających brud, oleje, inne zanieczyszczenia i stosuje się je bez użycia wody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BHPTECHNIK.PL – Sklep / Hurtownia chusteczek kosmetycznych.