Koszule robocze, flanelowe damskie i męskie

KOSZULE ROBOCZE OCHRONNE – NIE TYLKO KOSZULA FLANELOWA ROBOCZA

Kompletne ubranie do pracy składa się z kilku elementów, zależnie od wymogów w danym miejscu pracy. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo jeden z najczęściej stosowanych w wielu branżach model odzieży do pracy, czyli koszule robocze. Starannie dobrany asortyment pozwoli na wybranie odpowiedniego produktu dla siebie lub swoich pracowników. Koszule robocze dostępne są w wielu rozmiarach i mają atrakcyjną cenę.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

KOSZULA OCHRONNA BHP

Środki Ochrony Indywidualnej, które oferuje nasz sklep BHP, posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Poza tym koszule robocze (flanelowe i nie tylko) sprawdzą się o każdej porze roku. Standardowe koszule flanelowe męskie robocze oddychające są świetne na lato, ale i też jako jeden z elementów kompletnego warstwowego ubioru przez cały rok. Proponujemy także koszule robocze ocieplane, świetnie sprawdzające się w chłodne jesienno-zimowe dni.

Odzież robocza powinna być wybierana pod kątem warunków środowiska pracy. Zakup koszuli roboczej letniej, czy też ocieplanej oprócz wyżej wymienionych cech zapewni też jej wytrzymałość, ponieważ będzie stosowana zgodnie z przeznaczeniem. Nasz zespół bardzo chętnie doradzi i pomoże w zakupie, niezależnie od tego, czy interesuje Państwa praktyczna koszula flanelowa robocze, czy produkty z innych kategorii.

KOSZULE ROBOCZE MĘSKIE

Koszule flanelowe męskie robocze, koszule robocze damskie oraz koszule unisex sprawdzą się w wielu branżach. Polecamy je między innymi pracownikom branż, takich jak: transport, logistyka, służby porządkowe, magazynowanie, rolnictwo, ogrodnictwo, budownictwo, służby ochrony, brukarstwo. Robocza koszula flanelowa zarówno letnia, jak i zimowa, to produkt wysokiej jakości na wieloletni użytek.

Zobacz też kategorie:

KOSZULE ROBOCZE SKLEP BHP TECHNIK – SPRAWDŹ OFERTĘ