Filtruj według

Koszule robocze, flanelowe damskie i męskie

Koszula robocze ochronne – nie tylko koszula flanelowa robocza

Kompletne ubranie do pracy składa się z kilku elementów, zależnie od wymogów w danym miejscu pracy. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo jeden z najczęściej stosowanych w wielu branżach model odzieży do pracy tzn. koszule robocze. Szeroki starannie dobrany asortyment pozwoli na wybranie odpowiedniego produktu dla siebie.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Koszula ochronna BHP

Środki Ochrony Indywidualnej z sklepu BHP TECHNIK posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Również produkty z tej kategorii naszej oferty posiadają taki dokument zapewniany przez producentów, importerów różnych marek między innymi REIS. Ten typ odzieży zależnie od modelu sprawdzi się w różnych porach roku , standardowe koszule flanelowe męskie robocze oddychające świetne na lato, ale i też jako jeden z elementów kompletnego warstwowego ubioru przez cały rok. Wśród produktów posiadamy, także koszule robocze ocieplane świetnie sprawdzające się w chłodne jesienne i wiosenne dni, jak i w czasie ujemnych temperatur zimą. Wybierając model tej odzieży dla siebie, aby zapewnić ochronę oraz wygodę w czasie pracy należy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu do danego środowiska pracy. Taki zakup koszuli roboczej letniej, czy też ocieplanej oprócz wyżej wymienionych cech zapewni też jej wytrzymałość ponieważ będzie stosowana zgodnie z przeznaczeniem. Nasz zespół w razie dodatkowych pytań bardzo chętnie doradzi i pomoże w zakupie.

Koszule robocze męskie

Jak już wcześniej mogli Państwo przeczytać produkty z tego działu sklepu zarówno modele dla panów jak i koszule robocze damskie oraz unisex, sprawdzą się w wielu branżach między innymi: transport, logistyka, służby porządkowe, magazynowanie, rolnictwo, ogrodnictwo, budownictwo, służby ochrony, brukarstwo. Robocza koszula flanelowa zarówno letnia jak i zimowa to świetne dopełnienie ubrań z naszego asortymentu dla firm zapewniających kompletne ubiory robocze swoim pracownikom, jak dla osób indywidualnie kupujących odzież ochronną.

Koszule robocze sklep BHP TECHNIK – sprawdź ofertę.