PK-MOT – Apteczki pierwszej pomocy

PK – MOT to polska firma zajmująca się produkcją apteczek pierwszej pomocy. Marka ta działa na polskim rynku od wielu lat, początki ich działalności sięgają 1991 roku. Zebrane przez lata doświadczenie, reagowanie na potrzeby klientów oraz dbałość o najmniejsze szczegóły przekładają się na wysoką jakość produktów, zgodność przepisami, a także na dopasowanie produktów do potrzeb rynku. W ofercie tego producenta apteczek znajdziemy między innymi modele apteczek przemysłowych, samochodowych, autobusowych, pierwszej pomocy przedmedycznej. W naszym sklepie znajdują się wybrane produkt tej marki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
LATARKA

LATARKA

Cena 25,29 zł

Cena netto: 20.56 zł

Apteczki PK MOT

Wszystkie produkty tego typu tej marki oznakowane są znakiem CE oraz zarejestrowane w Urzędzie Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, a szczegółowe informacje na ten i inne tematy znajdują się w szczegółowych opisach poszczególnych produktów. Apteczki tej marki różnią się między innymi ze względu na wielkość, ilość i rodzaj wyposażenia, kolor, materiał z którego zostały wykonany, zgodności z normami oraz przeznaczenie. W ofercie naszego sklepu znajdują się takie produkty PK-MOT jak między innymi:

  • Apteczka samochodowa – będąca niezbędnym wyposażeniem każdego z pojazdów osobowych. Jeden z modeli to ten wykonywany z tworzywa sztucznego posiadający wyposażenie zgodne z normą DIN13164. Zawiera ona między innymi czternasto-częściowy zestaw plastrów z opatrunkiem, plaster na szpulce, pięć bandaży elastycznych, dwie pary rękawic winylowych, dwie chusteczki nasączone, dwie chusty opatrunkowe, cztery bandaże z kompresem, sześć kompresów na rany, dwie chusty trójkątne, koc termiczny oraz instrukcje udzielania pierwszej pomocy. Szczegóły opis zawartości, wymiarów zawarty jest w opisie produktu w naszym sklepie.
  • Apteczki metalowe – wśród produktów tej marki znajdują się różne modele apteczek wykonywanych z innych tworzyw. Są to też te których obudowy zostały wytworzone z stalowej blachy. Występują one w kilku rozmiarach oraz posiadają różne wyposażenia. Charakteryzują się one wysoką jakością, bardzo dobrym wykonaniem oraz trwałością. Modele te znajdują zastosowanie w wielu miejscach.
  • Apteczka zakładowa -  w ofercie sklepu znajduje się kilka modeli tego typu wykonywanych z różnych tworzyw o różnych rozmiarach z innymi wyposażeniami. Jeden z modeli to ten wykonany z tworzywa sztucznego tzn. z polistyrenu wyposażony zgodnie z normą DIN 13164, zawierający plastry, bandaże, rękawiczki, chusteczki, chusty opatrunkowe, bandaże z kompresem, kompres,koc termiczny, chustę opatrunkową, instrukcję udzielania pierwszej pomocy, aparat do sztucznego oddychania. Posiada ona możliwość zawieszenia na ścianie.

  • Wkłady do apteczek PK MOT -  w związku z tym, że większość z elementów wyposażenia apteczek posiada datę przydatności do użycia niezbędna jest ich wymienianie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również różne konfiguracje gotowych zestawów do apteczek pozwalające na  ich wymianę w konkretnych modelach.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z apteczkami.