SC JOHNSON PROFESSIONAL – mycie i czyszczenie, ochrona skóry, dezynfekcja i pielęgnacja dłoni

SC JOHNSON PROFESSIONAL to znana międzynarodowa marka produktów wysokiej jakości przeznaczonych między innymi do mycia i czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji dłoni oraz dozowniki. Są to kremy, pasty, chusteczki, płyny produkowane zarówno w tubkach i małych pojemnikach jak i w większych opakowaniach przeznaczonych do używania za pomocą dozowników i świetnie nadających się do zapewnienia środków higieny w zakładach pracy. Są to produkty o różnych właściwościach, o różnym przeznaczeniu czy np. do usuwania konkretnych rodzajów zabrudzeń. Cechują się one bardzo dobra jakością i wydajnością, a dzięki niedużym dawką np. pasty do usunięcia zabrudzenia są też ekonomiczne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty wyżej opisanej marki.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Kremy do skóry SC JOHNSON PROFESSIONAL

W ofercie naszego sklepu znajdują się również kremy tej marki. Są to produkty różnego rodzaju między innymi krem: czyszczący do rąk, nawilżający do rąk, zabezpieczający,  przeciwsłonecznym. Jednym z produktów tego typu w naszej ofercie jest krem STOKODERM AQUA PURE. Specjalistyczny stosowany przed przystąpieniem do pracy stanowiący zabezpieczenie skóry przed wodą i substancjami rozpuszczalnymi w wodzie, będący ochroną dla skóry narażonej na działanie wilgoci. W jego składzie znajduje się bisabolol zapewniający stabilizację i odnawianie się naturalnej warstwy ochronnej skóry. Jest to produkt bezzapachowy i nie zawierający kolorantów oraz konserwantów. Jest on stosowany przez osoby pracujące długotrwale w warunkach mokrych i wilgotnych. Szczegółowe informacje na temat tego i innych kremów zawarte są w ich poszczególnych opisach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pasty do rąk SC JOHNSON PROFESSIONAL

Nasza oferta produktowa wyżej wymienionej marki zawiera również pasty przeznaczone o czyszczenia rąk wyżej wymienionej marki. Jednym z takich produktów jest SOLPPOL GFX. W jego składzie znajduje się naturalny środek, który ułatwia usuwanie zabrudzeń przemysłowych takich jak oleje, sadze, smary, natomiast nie zawiera on rozpuszczalników. Składniki myjące w jego składzie są przyjazne dla który. Dzięki temu, że jest on w formie piany ułatwia szybkie mycie nie zostawiając pozostałości na skórze. Jest on w formie wkładów do stosowania za pomocą dozownika. Posiada bardzo dobra wydajność, jedna doza pasty czyli 2,8 ml płynu jako piany powiększa swoja pojemność pięciokrotnie, a 3,25 litra produktu zapewnia do 1160 efektywnych myć rąk. Dokładny opis tego innych produktów tego typu znajduje się w ich poszczególnych opisach.

Dozowniki SC JOHNSON PROFESSIONAL

W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka modeli dozowników tej marki. Przeznaczone są one dla różnych rodzajów produktów tej marki wytwarzanych w dedykowanych wkładach do dozowników. Pozwalają one na zamocowanie na ścianie zapewniając łatwy dostęp dla użytkowników. Modele dedykowane dla past, środków do dezynfekcji i innych produktów tej marki są konstruowane w sposób zapewniający odpowiednie dozowanie środka przez użytkownika, co pozwala na ekonomiczne i efektywne użycie. Informację na temat tego jaki dozownik wybrać znajdą Państwo w ich opisach, gdzie jest informacja do jakiego środka są przeznaczone. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z produktami SC JOHNSON PROFESSIONAL DEBSTOKO.