LAMIX – Jednorazowe ręczniki rolkowe i składane

LAMIX to polska firma która swoja działalność produkcyjną rozpoczęła w 1995 roku.
Zajmuje się ona produkcją wyrobów papierniczych, a długoletnie doświadczenie i nabyta wiedza sprawiają proponowana oferta tej firmy jest jedną z najbogatszych na rynku. Oferta firmy LAMIX obejmuje ręczniki papierowe składane oraz w roli, serwetki, podkłady medyczne i inne dodatkowe artykuły wykonane z papieru. Ręczniki rolkowe i składane tej marki są bardzo wysokiej jakości, wyróżniające się spośród konkurencji. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty marki LAMIX cechujące się wysoką jakością oraz bardzo dobrą wydajnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Czyściwa przemysłowe LAMIX

W ofercie produktowej opisywanej marki znajdują się również różnych długości czyściwa. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo czyściwo ELLIS PROFESIONAL LAMIX 240. Jest to produkt wysokiej jakości o bardzo dobrej wydajności, co przekłada się na ekonomiczność używania go. Wytrzymałe dwuwarstwowe o świetnej absorpcji płynów i gramaturze 18 g/m2. Pochłaniające wszelkie płyny, nadające się do czyszczenia i wycierania różnych powierzchni. Ten model czyściwa celulozowego produkowany jest o w długości 240 metrów. Szczegółowe informacje na temat tego produktu zawarte są w jego szczegółowym opisie. Zapraszamy do zapoznania się ofertą.

Ręczniki składane

Wśród produktów marki LAMIX znajdują się również ręczniki składane ZZ i V. przeznaczone do stosowania w podajnikach i wytwarzane w różnych wielkościach opakowań zbiorczych. Są to produkty różnych linii produktowych tego producenta między innymi ELLIS, ESTIMO, CLIVER. Zależnie od linii cechują się one różną wytrzymałością, jakością materiału z którego zostały wykonane, właściwościami absorpcyjnymi, ceną. Produkty tego typu znajdują zastosowanie w przemyśle jak i użytku prywatnym. W wyborze odpowiedniego produktu do swoich potrzeb pomogą opisy poszczególnych modeli CLIVER, ESTIMO, ELLIS na naszej stronie. Należy pamiętać o tym, że najniższa cena nie zawsze przekłada się na ekonomiczność ponieważ produkt droższy o lepszych właściwościach, którego zużyjemy mniejszą ilość przy wycieraniu, czyszczeniu okazuje się dzięki temu dużo lepszym i bardziej oszczędnym wyborem.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z produktami LAMIX