BRUBECK – odzież – spodnie, koszulki, skarpety, kominiarki termoaktywne.

BRUBECK to marka polskiej firmy. Pod logiem tej marki kryje się asortyment różnych modeli odzieży termoaktywnej, bawełnianej i wełnianej bezszwowej, przeznaczonej dla osób aktywnych sportowo, pracujących czy też do codziennego użytku. Według informacji producenta firma ta opiera się w procesie produkcji na badaniach naukowych, ale i też na doświadczeniach użytkowników.

Odzież termoaktywna BRUBECK

W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane modele produktów odzieży tego typu marki BRUBECK. Są to komplety i pojedyncze elementy ubioru termoaktywnego znajdujące zastosowanie wśród osób pracujących, jak i w codziennym użytkowaniu. Dzięki swoim właściwością sprawdza się w czasie prac w zimowych warunkach, ale i też w chłodniejsze jesienne i wiosenne dni. Znajduje ona zastosowanie w wielu branżach takich jak np. budownictwo, transport, ochrona mienia, służby porządkowe, służby drogowe, ogrodnictwo, magazynowanie. Zapewniając użytkownikom ciepło przy jednoczesnym nie skrępowaniu ruchów i wygodzie użytkowania.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Koszulki termoaktywne BRUBECK

Po za kompletnymi zestawami odzieży wyżej wymienionej marki w asortymencie naszego sklepu znajdują się koszulki z możliwością pojedynczego zakupu. Jest to między innymi model o nowoczesnym designie wykonywany przy pomocy technologii bezszwowej z bardzo trwałej dwuwarstwowe, produkowana w kilku rozmiarach dzięki czemu jeszcze łatwiej wybrać odpowiednią i dobrze dopasowaną dla siebie. Jest to koszulka z linii BRUBECK PROTECT THERMOACTIVE,  której warstwa zewnętrzna wykonana jest poliamidu stanowiącego 55% materiału, natomiast warstwa wewnętrzna z poliestru stanowiącego 45% mieszanki materiałowej. Dzięki tej unikalnej dwuwarstwowej konstrukcji której warstwa wewnętrzna odpowiada za odprowadzenie wilgoci oraz utrzymanie dla skóry odpowiedniego mikroklimatu, a warstwa zewnętrzna natomiast odparowuje pot i zachowuje się jak termoregulator. Jest rozwiązanie zapewniające wysoki komfort i wygodę użytkownikowi. Jest to koszulka unisex dzięki czemu nadaje się dla kobiet i dla mężczyzn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta koszulek tej marki.

Spodnie termoaktywne BRUBECK

W ofercie naszego sklepu wybrane modele tego typu wyżej wymienionej marki. Są to między innymi spodnie o tej samej konstrukcji i wykonane z tego materiału co wcześniej opisana koszulka dzięki czemu mogą być do niej świetnym kompletem, ale też bardzo często są używane przez naszych klientów same spodnie, więc możliwość zakupu nie w kompletach jest idealnym rozwiązanie. Spodnie termoaktywne tej marki występują w wielu rozmiarach dzięki czemu jeszcze lepiej się dopasowują do ciała, a poruszanie się w nich staje się bardzo komfortowe. Znajdują one zastosowanie zarówno w czasie pracy, jak i w użytku codziennym. Sprawdź naszą ofertę produktów marki BRUBECK i wybierz coś dla  siebie.

Kominiarka termoaktywna BRUBECK

Po za samymi spodniami i koszulkami w ofercie produktów w naszym sklepie znajdują się również między innymi kominiarki i skarpetki termoaktywne BRUBECK. Stanowią one idealne dopełnienie kompletnego ubioru pozwalając na zastosowanie ubrań o tych samych właściwościach , zapewniających taka samą wygodę i właściwości użytkowe. Znajdują one równie zastosowanie w użytku w pracy jak i w użytku codziennym. Kominiarka tego typu nadaje się do zastosowania pod hełm dzięki temu, że jest cienka. Większość produktów tej marki w naszej ofercie jest testowana na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.