Kombinezony robocze

KOMBINEZONY OCHRONNE ROBOCZE

Interesuje Cię kombinezon roboczy spełniający zasady BHP? Ubranie robocze jednoczęściowe pozwala na ochronę całego ciała i jest dostępne w naszej ofercie. Sklep BHP TECHNIK to sklep z kombinezonami roboczymi zarówno w wersji zimowej (ocieplanej), jak i letniej, która w wielu środowiskach pracy może być stosowana przez cały rok. Proponujemy modele standardowe dla pracowników, jak i bardziej spersonalizowane.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

KOMBINEZONY OCHRONNE BHP – KOMBINEZONY JEDNOCZĘŚCIOWE ROBOCZE

Kombinezony ochronne BHP, podobnie jak inna odzież robocza, posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Deklaracje zgodnie z przepisami zapewniają producenci i importerzy wielu renomowanych marek starannie dobranych do naszej oferty. Są to między innymi firmy: LEBER&HOLLMAN, URGENT, REIS, YES i FOR ECO.

Jednoczęściowe ubrania zależnie od modelu spełniają wymagania różnych norm i standardy kategorii I, II albo III Środków Ochrony Indywidualnej. Ważnym kryterium wpływającym na prawidłowe zabezpieczenie w czasie pracy oraz na komfort pracownika i trwałość kombinezonów, jest ich odpowiednie dopasowanie do warunków pracy. Na wyżej wymienione cechy wpływa zastosowanie w procesie produkcji różnych tkanin, między innymi: CORDURA, SPANDEX, BAWEŁNA, POLIESTER, i ELASTAN. Każda z nich ma inne cechy odporności na rozdarcia, przetarcia, zabrudzenia czy też elastyczność.

KOMBINEZONY ROBOCZE – ZASTOSOWANIE

Kombinezony robocze sprawdzają się w wielu branżach. Przykładami są: budownictwo, leśnictwo, logistyka, transport, magazynowanie, rolnictwo, mechanika, ślusarstwo. Jeśli pracujesz w jednej z tych branż lub chcesz wyposażyć swój zespół w kombinezony ochronne BHP, zapraszamy do zakupów online. Sprawdź też koszule robocze lub kurtki robocze, które wraz z kombinezonami stworzą zestaw ubrań ochronnych.


DBAJ O SWOJE ZDROWIE I ZDROWIE SWOICH PRACOWNIKÓW. POSTAW NA KOMFORT I OCHRONĘ ŻYCIA W TRAKCIE PRACY. WYBIERZ KOMBINEZON ROBOCZY SKLEPU BHP TECHNIK. WYGODNE ZAMÓWIENIE, SZYBKA PRZESYŁKA.