Kombinezony robocze

Kombinezony ochronne robocze

Wśród wielu rodzajów odzieży roboczej z naszej oferty, są też jednoczęściowe ubrania ochronne pozwalające na ochronę całego ciała. BHP TECHNIK to sklep z kombinezonami roboczymi zarówno w wersji zimowej (ocieplanej), jak i letniej która w wielu środowiskach pracy może być stosowana przez cały rok. Wybiorą Państwo u nas modele standardowe dla pracowników jak i bardziej indywidualne.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry


Kombinezony ochronne BHP – kombinezony jednoczęściowe roboczy

Produkty z tego działu nasz sklepu tak i inna odzież robocza posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Deklaracje z zgodnie z przepisami zapewniają producenci i importerzy wielu renomowanych marek starannie dobranych dobranych do naszej oferty między innymi LEBER&HOLLMAN, URGENT, REIS, YES, FOR ECO. Oferowane przez sklep BHP TECHNIK jednoczęściowe ubrania zależnie od modelu spełniają wymagania różnych norm oraz spełniają kategorie I, II albo III Środków Ochrony Indywidualnej. Ważnym elementem wpływającym na prawidłowe zabezpieczenie w czasie pracy oraz na komfort, wygodę, trwałość kombinezonów męskich roboczych jest też ich odpowiednie dobranie zgodne z specyfiką czy wymaganiami na danym stanowisku pracy. Na wyżej wymienione cechy wpływa również zastosowanie w procesie produkcji różnych tkanin między innymi CORDURA, SPANDEX, BAWEŁNA, POLIESTER, ELASTAN, ponieważ każda z nich ma inne cechy odporności na rozdarcia, przetarcia, zabrudzenia czy też elastyczność. Kombinezony robocze sprawdzają się w wielu branżach: budownictwo, leśnictwo, logistyka, transport, magazynowanie, rolnictwo, mechanika, ślusarstwo.


Dbaj o swoje, pracowników zdrowie i życie oraz wygodę, komfort w trakcie pracy wybierz jeden z kombinezonów ochronnych roboczych sklepu BHP TECHNIK