Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Kombinezony robocze

KOMBINEZONY OCHRONNE ROBOCZE

Interesuje Cię kombinezon roboczy spełniający zasady BHP? Ubranie robocze jednoczęściowe pozwala na ochronę całego ciała i jest dostępne w naszej ofercie. Sklep BHP TECHNIK to sklep z kombinezonami roboczymi zarówno w wersji zimowej (ocieplanej), jak i letniej, która w wielu środowiskach pracy może być stosowana przez cały rok. Proponujemy modele standardowe dla pracowników, jak i bardziej spersonalizowane.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

KOMBINEZONY OCHRONNE BHP – KOMBINEZONY JEDNOCZĘŚCIOWE ROBOCZE

Kombinezony ochronne BHP, podobnie jak inna odzież robocza, posiadają niezbędne deklaracje zgodności. Deklaracje zgodnie z przepisami zapewniają producenci i importerzy wielu renomowanych marek starannie dobranych do naszej oferty. Są to między innymi firmy: LEBER&HOLLMAN, URGENT, REIS, YES i FOR ECO.

Jednoczęściowe ubrania zależnie od modelu spełniają wymagania różnych norm i standardy kategorii I, II albo III Środków Ochrony Indywidualnej. Ważnym kryterium wpływającym na prawidłowe zabezpieczenie w czasie pracy oraz na komfort pracownika i trwałość kombinezonów, jest ich odpowiednie dopasowanie do warunków pracy. Na wyżej wymienione cechy wpływa zastosowanie w procesie produkcji różnych tkanin, między innymi: CORDURA, SPANDEX, BAWEŁNA, POLIESTER, i ELASTAN. Każda z nich ma inne cechy odporności na rozdarcia, przetarcia, zabrudzenia czy też elastyczność.

KOMBINEZONY ROBOCZE – ZASTOSOWANIE

Kombinezony robocze sprawdzają się w wielu branżach. Przykładami są: budownictwo, leśnictwo, logistyka, transport, magazynowanie, rolnictwo, mechanika, ślusarstwo. Jeśli pracujesz w jednej z tych branż lub chcesz wyposażyć swój zespół w kombinezony ochronne BHP, zapraszamy do zakupów online. Sprawdź też koszule robocze lub kurtki robocze, które wraz z kombinezonami stworzą zestaw ubrań ochronnych.


DBAJ O SWOJE ZDROWIE I ZDROWIE SWOICH PRACOWNIKÓW. POSTAW NA KOMFORT I OCHRONĘ ŻYCIA W TRAKCIE PRACY. WYBIERZ KOMBINEZON ROBOCZY SKLEPU BHP TECHNIK. WYGODNE ZAMÓWIENIE, SZYBKA PRZESYŁKA.