Filtruj według

Kurtki i bezrękawniki robocze dla kobiet

Kurtki robocze damskie, Bezrękawniki damskie ochronne

W tej kategorii naszego sklepu wybiorą Państwo, a właściwie Panie spośród starannie dobranego asortymentu kurtek i kamizelek. Wiele wzorów i wersji kolorystycznych, pozwolą na zarówno na indywidualny dobór odzieży tego typu, jak i na połączenie jej w zestawy z pozostałymi ubraniami dla Pań w sklepie BHP TECHNIK. Kupując kurtki ochronne damskie oraz bezrękawniki ochronne dla kobiet kieruj się zawsze specyfiką danego stanowiska pracy.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry


Kurtki robocze damskie BHP, Bezrękawniki damskie robocze BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami powinny posiadać Deklaracje Zgodności UE. Zarówno dla produktów tej kategorii naszego sklepu, jak i innych dokumenty takie zapewniane są prze producentów takich marek jak między innymi LEBER&HOLLMAN, REIS, YES, URGENT. Każdy typ odzieży spełnia też inne normy oraz jest zgodny z kategoriami I, II lub III ŚOI. Informacje na wyżej opisane tematy znajdą Państwo w opisach poszczególnych produktów.

Ocieplana damska kurtka robocza

Produkty dla Pań z tego działu sklepu, zależnie od modelu sprawdzą się w czasie pracy podczas każdej pory roku. Ponieważ są to zarówno kurtki do pracy dla kobiet w wersjach ciepłych (zimowych), letnich, wiosennych, jesiennych oraz bezrękawniki do pracy dla kobiet ocieplane, jak cieńsze przewiewne. Odzież tego typu sprawdzi się w wielu branżach między innymi: budownictwo, transport, magazynowanie, logistyka, produkcja. W ubraniach tego typu w procesie wytwarzania zastosowano różne tkaniny np. SOFTSHELL, BAWEŁNA, ELASTAN. Wśród produktów znajdą Państwo też te wykonane z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX. Jednym z najbardziej popularnych, uniwersalnych produktów tej kategorii jest SOFTSHELL damski ochronny BHP.


Bezrękawniki robocze damskie oraz kurtki robocze damskie sklep BHP TECHNIK