GOGLE OCHRONNE
  • GOGLE OCHRONNE

Pozostałe wzory/kolory

GOGLE OCHRONNE
GOGLE OCHRONNE
GOGLE OCHRONNE
WKŁADKA KOREKCYJNA

Bezbarwne gogle ochronne 3M GEAR 501

3M-GOG-501

Specyficzne kody

ean13
4054596623989

3M GEAR 501 przezroczyste gogle ochronne, przeciwodpryskowe spełniające wymagania normy EN166.

122,69 zł

Cena netto: 99.75 zł

Brutto

Jeśli ochrona oczu jest koniecznością w wykonywanej przez Ciebie profesji, to niezbędne do bezpiecznego funkcjonowania będą gogle ochronne 3M. Postaw na te wykonane w zaawansowanej technologii okulary, które są podstawowym środkiem ochrony indywidualnej i zapewniają wysoki komfort pracy. Nie wahaj się, wybierz gogle 3M GEAR 501 i zadbaj o bezpieczeństwo swoich oczu w pracy.

Gogle ochronne 3M – bezpieczeństwo jest najważniejsze

3M dostarcza na rynek solidne gogle uznane w branży BHP. Ulepszona i dodatkowo wzmocniona konstrukcja modelu GEAR 501 sprawia, że są to najnowszej generacji okulary. Oferowane przez nas gogle ochronne są szczelne i zapewniają wysoką odporność na uderzenia drobnych cząstek, dając tym samym jeszcze lepszą ochronę oczu.

Gogle ochronne 3M GEAR 501 spełniają normę EN 166 i posiadają filtr zabezpieczający przed szkodliwymi dla oczu promieniami UV. Dzięki wszystkim powyższym parametrom masz pewność, że Twój narząd wzroku jest bezpieczny.

Okulary ochronne 3M – korzyści z ich użytkowania

Okulary ochronne 3M posiadają zbiór korzystnych cech ułatwiających pracę i, co najważniejsze, osłonę dla oczu. Walory modelu GEAR 501 to:

  • autorska powłoka Scotchgard Anti-Fog odporna na zarysowania i chroniąca przed zaparowaniem,
  • charakteryzujący się elastycznością i miękkością pasek umożliwiający komfortowe dopasowanie do twarzy,
  • soczewki, które z powodzeniem możesz używać przez bardzo długi czas.

Nasz sklep bhp to miejsce, w którym znajdziesz produkty marki 3M, w tym solidne gogle ochronne. Nie bagatelizuj troski o swój wzrok i postaw na trwałe i niezawodne artykuły BHP. Sprawdź dostępne modele, wśród których proponujemy także gogle 3M 2890 i Fahren13. Nasza oferta to także okulary ochronne innych producentów. Wybierz te o niezbędnych parametrach i ciesz się bezpieczeństwem.

Specyficzne kody