DELTA PLUS – Obuwie i odzież ochronna, Rękawice robocze i nie tylko !


DELTA PLUS to firma która opisuje się jako marka której misją od ponad 40 lat jest zapewnienie ochrony ludziom w czasie pracy. Zajmująca się  projektowaniem oraz produkcją Środków Ochrony Indywidualnej DELTA PLUS, a ich pełna gama produktowa pozwoli na zabezpieczenie się w czasie pracy o stóp do głowy. Jest to firma międzynarodowa działająca w 140 krajach na świecie. W naszym kraju też jest jedną z bardzo znanych i wybieranych marek produktów tego typu, zwłaszcza dzięki temu że pozwala na kompleksowe wyposażenie pracownika pracującego w różnych warunkach oraz ceniona za dostępność, jakość i ciągłość produkcyjną między innymi obuwia roboczego, odzieży ochronnej, rękawic, hełmów ochronnych, maseczek, sprzętu do ochronny przed upadkiem. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane modele produktów tej marki, w przypadku chęci zakupu środków ochronnych tej marki nieznajdujących się w sklepie internetowym zapraszamy do kontaktu drogą mailową.

DELTA PLUS artykuły BHP

Wszystkie produkty tej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje tez zapewniane są przez producenta. Wybrane modele mogą spełniać inne normy oraz być zgodne z kategoriami I, II lub III ŚOI. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania drukowanych w kilkunastu językach. Aby wybrać odpowiednią ochronę dla siebie należy kierować się wymogami i specyfiką danego miejsca pracy.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Obuwie ochronne DELTA PLUS

W ofercie naszego sklepu posiadamy w sprzedaży głównie obuwie ochronne tej marki. Najbardziej popularnym modelem tego typu sprzedawanym w naszym sklepie są buty DELTA PLUS MIAMI. Model ceniony za lekkość przewiewność oraz komfort użytkowania. Jest to model unisex czyli zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Model klasy S1P czyli wyposażone w metalowy podnosek, zamknięty obszar pięty, antypoślizgową podeszwę, posiadające odporność na przebicie spodu z siłą 1100N. Spełniają one wymagania norm EN ISO 29344:2011 oraz EN ISO 20345:2011. Szczegółowe informacje na temat tego i innych oferowanych przez nas modeli tej marki znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BHPTECHNIK.PL  –  Środki Ochrony Indywidualnej DELTA PLUS – sprawdź ofertą.